Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megnézitek ezt a szerót és...

Megnézitek ezt a szerót és megmondani hogy még mi kéne bele? (plugin hely event ilyesmi) többi lent.

Figyelt kérdés

adatok: ip:188.6.155.163:25565

www.epiccrafthun.hupont.hu



2013. okt. 5. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha már a weboldal is ennyire igénytelen, a szervert inkább meg se nézem.
2013. okt. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert igenytelen a tobbi 800 ember szerint igenis jo mindenesetre erre a valaszra adok egy dislikot mert ey szamomra nem hasznos ird le mi kell meg az oldalra es megvaltoztatom a valaszaidat hasznossa. elore is koszi
2013. okt. 5. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor az a 800 ember nem látott még igényes weboldalt. De ezt gondolom te sem gondoltad komolyan. Munka mögötte egy nagy dupla nulla, igénytelen sablonos kinézet, elcseszett rikító színek, rengeteg reklám. Igazából az a vicc hogy nagyobb területen van reklám mint tartalom a szerverről. Eleve az egész hupont.hu és tovább bővítem a kört a sablonos tartalomkezelők zömével csak ilyen szenny weblapot lehet csinálni. Azt a látszatát kelti hogy annyit nem adsz az egészre hogy egy normális domainod ill weblapod legyen. Kb a 10 évesek/internettel barátkozó nyugdíjasok weboldala kategória. megfelel?
2013. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hirdetés hegyek az oldalon, bocs, de eléggé elriasztó...
2013. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az oldal egy rakás szar.
2013. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy látszik az előző sem tartozik abba a "800 emberbe" aki szerint ez az oldal jó. De szerintem ezt te sem gondoltad komolyan...
2013. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Prym ***** válasza:
az oldalt MINDENKÉPPEN igényesebbre csináld meg. ha hosszútávra megy a szerver akkor szerintem az oldalra is adjál ki pénzt
2013. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!