Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A resident evil 4 elején...

A resident evil 4 elején amikor menekülni kell a nagy kőtől azt írja ki 5+6 megnyomom oszt nem reagál mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

a konzolos gombokat irja ki, nem a billentyuzet 5-6 at

azokkal a gombokkal felreugrani lehet, a billentyuzeten a ctrl alt vagy a shift -et kell lenyomni ha jol emlekszem

2013. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sKillEr96 ***** válasza:

Na, igen. A gombokba bele kell szokni. Egész hosszú ideig elvittem, ha jól tudom, a kastélyos részig, ahol ilyen csuklyás alakok el akarják a csajt (asszem Mia) rabolni. Én ott nem bírtam olyan gyorsan célozni a gombkiosztás miatt a sniperrel, és mindig elszúrtam. amire emlékszem:


Bal Shift - célzás

Enter - lövés

Jobb Shift - késelés

Numpad 5 vagy 4 - újratöltés

ha jól emlékszem, akkor az inverntory-ban is Num Pad-dal lehet navigálni (lásd nyilak)

és talán E vagy F az interakció, és volt valami a Space-szel is. Bocsi, nagyon rég toltam, ennyire emlékszem :D Egyébként ki kell tapasztalni sajna a gombokat. Renélem, jól informáltalak és hasznodra válik!

2013. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és még melyikkel sprintel
2013. okt. 8. 16:23
 4/4 A kérdező kommentje:

na megint amikor össze van kötözve egy másik emberrel azt írja ki:1

2 akkor mit kell megnyomni?

2013. okt. 9. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!