Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a játéknak a neve? Esetleg...

Mi a játéknak a neve? Esetleg link?

Figyelt kérdés

Pár hónapja játszottam egy repülőgépes játékkal ahol Amerikában mindenfelé kellett irányítani a repülőket és az utasokat is én "raktam" bele a repülőbe. Több szintes minél több amerikai városba lehet elvinni az utasokat. Lehetett minél nagyobb repülőgépet venni, sőt úgy is elirányíthattam, hogy két helyre menjen vagy több és ott összeszedjen esetleg kirakjon utasokat.

Más színnel jelölte a városokat, és olyan színnel voltak az utasok városának a nevei.

Már az előzményeimet végig böngésztem egészen a legelejétől, de nem találom sehol se, ezerféleképpen beírtam már a google-ba, hogy repülős meg forgalom irányítós játékok, de egyik se dobta ki azt amit én keresek. Csak hasonlóakat.

Esetleg valaki ráismert?:D



2013. okt. 8. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Böngészős, letöltős, flash vagy milyen?

A böngészősre tippem a Skyrama.

2013. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem letöltős játék.
2013. okt. 9. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!