Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Átvertek PS3-mal! Mit tegyek?

Sidszabi kérdése:

Átvertek PS3-mal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már három hete rendeltem az Apródon egy PS3-mat és előrelutalással elküldtem a pénzt és még mindig nem jött meg a konzol és e-mailba se ír vissza!Mit tegyek?

2013. okt. 8. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
átvertek szépen, sok oldalon ki is van írva, hogy ne utalj előre, hanem személyesen intézd, sajna ha messze van az eladó az nem a legjobb
2013. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj a rendőrségre tedd meg a feljelentést...mást nem tudsz tenni...


És igen a te hibád hogy előre utalsz nagy összeget... esetleg ha van teló száma próbáld hívni hátha csak "félre értés/késés" stb

2013. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:S Nagy valószínűséggel bebuktad az előreutalt pénzed.

Sose de sose de sose szabad előreutalni. (Főleg nem magánszemélynek)

2013. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2013. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Na ezér ne bízz az ilyen oldalakba, én mindenkinek ezt mondom vatera, apród, és társai mind kamu.

Inkább maradtál volna a boltnál ott is lehet használtan ps-t venni és még blokkot is kapsz.


Most 40-50 ezerrel gazdagabb lennél.

Én is vettem anno embertől használtan konzolt de azt úgy h eljött ide hozzám és kipróbáltam.


Hallottam olyan esetet is h játékot akartak eladni le is volt fényképezve minden.

Szintén előre utalás, aztán a gyerek kapott egy üres dvd-t amire rá volt nyomva a borító a tokot meg az oda rányomott borított.

Ami kb 500 ft volt játék sehol.

2013. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én ezért vásárolok kizárólag csak személyesen
2013. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TaKy99 ***** válasza:
44%

Mindenki milyen okos, mit is tett volna...


Na én is okos leszek:


A) Soha, értsd soha nem fizetünk olyan termékért amit nem láttunk, nem próbáltunk ki!

Azaz Személyes átvétel, és letesztelni az adott terméket!


Ha, mindenképp ragaszkodsz a termékhez, és nincs a közelben hasonló, és nem érdekel, hogy a soha az SOHA csak akkor:

B) Utánvétel

C) Ha az eladó ragaszkodik az előre utaláshoz akkor felajánlani, hogy "Mivel azért ragaszkodik az előre utaláshoz, mert, ha nem vennéd át a csomagot, elbukja a postaköltséget, ezért a postaköltséget elutalod előre, a csomagot meg utánvétesen küldje el!" Ha ebbe nem megy bele, akkor ne bánd, úgyis átverés volt! Vagy max buksz 3 ezret, de nem 50 ezret.



Na és akkor most, hogy mit tudsz utólag ezzel kezdeni:

- Az átutalást bizonyító számlamásolattal, és a kinyomtatott hirdetéssel besétálni a rendőrségre és feljelentést tenni.

- Ekkor a számlaszám alapján előkerítenek egy hajléktalant, vagy alkoholistát, aki pár ezer Forintért eladta az adatait...

- Bíróságra járni, ahol elítélik a nincstelent...

- Majd közli veled a bíró, hogy kérhetsz végrehajtást, DE előre ki kell fizetned a végrehajtás költségeit, amit majd ha a nincstelenen be tudnak hajtani akkor jóváírják neked.

- Az elmúlt 3-5 év alatt eljutsz arra a pontra, hogy azt mondod a bírónak, kell a fenének még ez is, így eltekintesz a végrehajtástól.

2013. okt. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat!!!
2013. okt. 9. 14:47
 9/10 anonim válasza:
Persze utánvét. Mi a garancia, hogy a csomagban nem csak egy nehezék van. A postás úgysem engedi felbontani, míg ki nem fizeted, mert vagy a bontatlan csomaggal, vagy az árával elszámoltatják őket...
2013. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: na igen, én is bebuktam nemrég egy utánvétes vásárlással Apródon, 26000-rel. :/ Alap, hogy nem utalok előre, viszont épp az, hogy ez miatt nem gondoltam bele, hogy utánvéttel is ugyanúgy átcseszhetnek. Pontosan ezt használják ki, hogy amíg legtöbben már tisztában vannak az előreutalás veszélyeivel, addig utánvéttel nem gondolnak bele annyian, hogy ugyanúgy átb.szhat, mert ugye van cím, név (ami persze közel sem biztos, hogy az övé), meg az se biztos, hogy átveszed a csomagot, és akkor neki kell kifizetni. Én aznap tettem feljelentést, még reménykedem, hogy esetleg a rendőrség visszatartatta a postával a pénzt.
2014. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!