Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MINECRAFT! Hogyan tudom...

MINECRAFT! Hogyan tudom elmenteni a játékom?

Figyelt kérdés

Eddig mindig, hogyha meghaltam/kinyírtak, akkor elölről kellett kezdjem a játékom, világom. Nem lehetne valahogy elmenteni, hogyha meghalok akkor a mentéstől folytassam tovább?

U.I.Bocsi, csak kezdő vagyok még.



2013. okt. 11. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a világot mindig újra kellett kezdened, akkor Te hardcore módban játszottál eddig.


Ha nem akarod újrakezdeni a világokat ha meghalsz, akkor mikor új játékot indítasz, állítsd be, hogy csak Túlélő módban játssz. Akkor nem kell újra kezdened, és minden egyes ágy használat után lesz egy mentés Ha meghalsz, az ágyadnál fogsz újraéledni.


Plusz még a beállításoknál be tudod állítani, hogy mennyire legyen nehéz a Túlélő mód.

2013. okt. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve csinálj is ágyat és aludj benne, akkor ott éledsz újra ahol az ágy van, nem pedig a kezdőhelyen.
2013. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kezdted újra csak,a cuccaid elszórodtak a halál helyszínén és,a alap helyre portáltál vissza. Kiküszöbölhetö ez a ágyal ami befolyásolja a újra éledés helyét...
2013. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, most már megy :)
2013. dec. 30. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!