Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim thief faj, fegyverek,...

AcSmog kérdése:

Skyrim thief faj, fegyverek, képességek, tippek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! olvasgattam hogy mivel lenne érdemes játszani a skyrimot,és arra jutottam hogy tief,vagy assassin kinek hogy tetszik. mar csak azt kellene eldontenem,hogy milyen fajjal lenne erdemes kezdeni. otleteket tudnatok irni,jo indokkal?(tapasztaltabbak) es azt hogy milyen fegyvert hasznaljak? 2tor? ij? milyen kepessegekre tegyek? milyen szakma? stb. sok tippet es tanacsot irjatok legyszi:D koszi

2013. okt. 12. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Négy fajjal vittem eddig végig, ebben a sorrendben: Khajiit, Argonian, Bosmer, Orc, de mindegyikkel végig akarom. Az Argonian tetszik eddig a legjobban, mert ellenállóbbak a méregre, és lélegeznek a víz alatt, ahol elég sokmindent találsz. Az Argonian a legjobb tolvaj faj. Startból +10 a lockpick (zárfeltörés) tapasztalatuk, tudnak "osonni" (sneak) és ügyesen kizsebelni másokat (pickpocket). Pilgrim szoktam lenni.
2013. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,és milyen fegyvert válasszak? ij vagy 2tőr? melyik fajok jók még thiefnek?
2013. okt. 13. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
A fegyvert neked kell megtapasztalnod. Közel- vagy távolharc? Te döntsd el. A Khajiit sem volt rossz tolvaj, de az Argonian jobb (sztem).
2013. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Oravecz János ***** válasza:

Bármelyik fajból kihozható egy jó thief vagy assassin. A kezdő skill bónuszok túl sokat nem jelentenek mert, csak kezdéskor nyomják meg picit, de a maximum értékre nincsenek hatással, így később teljesen elvesztik a jelentőségüket. Azt érdemes a fajok tekintetében megvizsgálnod, hogy melyik milyen különleges adottsággal bír. A legtöbb ilyen képzettség később könnyedén helyettesíthető varázslatokkal vagy mágikus tárgyakkal, némelyik pedig később teljesen elveszti az értelmét. Fegyverek tekintetében nem kell letenned a voksod egy adott típusra, nyugodtan használj többfélét. Tőrrel leginkább orvgyilkolni érdemes, harcra már érdemesebb valamilyen egy vagy kétkezes fegyvert választanod. Az íj pedig bármikor jól jöhet. Azt meg kell értened, hogy a Skyrim nem köti meg a kezed, így lehetsz nyugodtan tolvaj, bérgyilkos, varázsló, alkimista, harcos akár egyszerre is.

Én személy szerint azokat a fajokat szeretem amiket több "foglalkozásban" is tudok hasznosítani. Én az alábbi fajokat javaslom megfontolásra: Breton (mágia védelem), High Elf (extra mágia), Ork (nagy sebzés), Khajiit (éjjellátás)

2013. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!