Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne egy nagyon macerás...

Lenne egy nagyon macerás kérédsem a Metin 2 Mesterrel kapcoslatban? Bőveben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Na, az lenne a kérédsem hogy lehetséges-e egy oylan programot irni pl/C++,Pythonnal/ amely azt cisnálja a Metin 2 Mesterben hogy -folyamatosan nyomja a spacet(ami üt ugye)

- mondjuk 1 percenként lenomyja az 1-est (bátorság köpeny)

- 2mp-enként nyomja a 2-est (poti)

- és nagyon gyorsan 1 mp-enként nyomja a 0-t( ami a yang szedő a 3. kéz mellett)


Ez lenne a kérédsem, nagyon fontos lenne csak értelems válaszokat várok olyanokat nem hogy ülj oda és csináld meg hogy a metin egy szar és hagyjam abba. Előre is köszönm a válaszokat.



2013. okt. 13. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, csak egy idő után ki fog dobni a hackshield. Próbáltam már.
2013. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mégcsak nem is kell programozni hozzá, léteznek Auto-keyboard vagy Buttonbasher, ilyesmi néven kis programok, amik mindezt tudják.
2013. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyiket sem sikerült haszná lnom :( pedig szerintem jól beállítottam.
2013. okt. 14. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!