Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett ilyen drága a LEGO?

Miért lett ilyen drága a LEGO?

Figyelt kérdés
Nyílt a közelben egy lego bolt, gondoltuk barátnőmmel, hogy megnézzük, hátha van valami jó kis készlet, mert 5-10 évvel ezelőtt még eléggé benne voltam a legozásban és van otthon jó sok féle készlet. Erre egy normálisabb, nagyobb pl star wars készlet 30-40 ezer! forint. WTF? Egy legó figurát 700 forintért vesztegettek. Kicsit el van árazva, vagy csak én gondolom így?
2013. okt. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az igen. Én se vagyok tisztában a lego árakkal, de ez durva. Ki nem fizetnék ennyit érte.
2013. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1994-ben 21 ezer Forintot kerestem.

Egy LEGO kalózhajó akkor 24 ezerbe került.

Sosem volt olcsó.

2013. okt. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ideje meghálálnom a szüleimnek , hogy régebben annyi pénzt költöttek rám . bele sem gondoltam, hogy mennyit nélkülözhettek, csakhogy nekem vegyenek lego-t
2013. okt. 14. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon drága, a lego Star Wars pedig a legon belül is a legdrágább brand, kocka/ár értek szerintem ott a legrosszabb.

[link]

Ennek az ajánlott fogyasztói ára 35.000ft körül van (+-2000)

Na most nézzétek meg, egy kis épület és a nagy meg látványos licenszelt figurák viszik el a hátán.

2013. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én régen 90-es évek elején olyan jól elvoltam egy vödör ilyennel:

[link]


Figurám se nagyon volt csak egy átlagos lego emberke. :)

2013. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!