Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Tippmix-elni?...

Hogyan kell Tippmix-elni? Hogyan kell kitölteni a szelvényt?

Figyelt kérdés
Leírnátok az egész folyamatot? Minden fiatal játszik és én nem tudom, hogy kell. :D Hol lehet utánanézni melyik csapat játszik majd stb. Mik azok az odds-ok, hogyan működnek, mennyit kell fizetni?
2013. okt. 14. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a lottózóba. Normális helyeken ki van rakva egy újság azon része, ahol ott vannak a meccsek. Minden meccsnek van egy sorszáma pl. 139 ha erre akarsz fogadni akk a szelvényen az "esemény 1. számjegye" oszlopban 1-est ikszelsz be, "... 2. ..."-nál 3-ast, "... 3. ..."-nál 9-est. Aztán a "H D V" oszlopban eldöntöd,h mire fogadsz H:hazai csapat nyer (midnig az a hazai akinek a nevét először írják, pl. kamcsatka-kukutyin meccsnél kamcsatka) D:döntetlen V:vendég (kukutyin) nyer. Az újságban ott vannak az odds-ok vagy ha úgy tetszik szorzók. Minél kisebb a szorzó, annál nagyobb az esély,h az megvalósul, de annál kevesebbet is nyersz.

Pl. kamcsatka-kukutyin H odds:1,2 D odds:1,5 V odds:3,7 ezt azt jelenti,h H tehát a hazai győzelem a legvalószínűbb, a D mint döntetlen bekövetkezésének nagyobb a valószínűsége mint annak h a vendég nyer, a V mint vendég odds túl magas ezért valszeg gyenge a csapat és/vagy nagyon kevés esélye van nyerni.

Aztán a szelvényen bekell ikszelni,h hány meccsre fogadtál. Majd azt,h mennyi pénzt raksz fel (ez jobb oldalt van) ha pl 200 Ft-ot akarsz feltenni, akkor beikszeled a 100 Ft-os tét mellett a 2-es számot, ha 1000 Ft-ot akk az 1000-es tét mellett az 1-es számot stb. És még van a kombinált fogadás táblája, azt ne csináld míg nem értesz hozzá.


Ha több meccsre is fogadsz akk úgy jön létre a végső odds,h a megtett meccsekét szorozzák.

Pl. ezt játszod meg:

kamcsatka-kukutyin 1,2-1,5-3,7 H

hollandia-magyarország 1,1-2-10 H

etiópia-oroszország 17,5-7-1,15 V

akkor az odds=1,2*1,1*1,15=1,518

Ha ezt megrakod 200 Ft-tal és nyersz, akkor 200 Ft*1,518=303,6 Ft-ot nyersz. Hogy megnyerd, az összes megjátszott meccsnek be kell jönnie. Lehet egy szelvényes külnöböző sportokat is megrakni, de ugyanazt a meccset kétszer nem, meg olyat sem lehet h pl fogadsz a kamcsatka-kukutyin meccs végeredményére és félidő eredményére is.

2013. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így már érthető (és egyszerű). Köszönöm szépen.

:)

2013. okt. 18. 13:24
 4/6 anonim válasza:

Itt egy videó segédlet a kitöltéshez! :) Remélem segíthettem :)

https://www.youtube.com/watch?v=iPKog4ghkEc

2014. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
és azt honnan tudom hogy nyertem illetve hol tudom megnézni?
2014. márc. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez most komoly utóbbi válaszoló? :'DDD

ha pl. a kukutyinfalva-csodaország meccsre fogadtál úgy h kukutyin nyer, akk ha nyert te is nyertél...

ha több meccsre fogadtál és mindegyiket eltaláltad akk nyertél, ha nem mindet akk buktad, nagyon sok ész kell hozzá

2014. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!