Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet nevet változtatni...

Hogyan lehet nevet változtatni a Csábitásból jelesen?

Figyelt kérdés
Már meguntam és rájöttem elég ratyi a nevem.

2013. okt. 15. 15:54
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos nem lehet. Csak jelszót lehet változtatni, és jól kell a regisztrációnál nevet választani, mert az egész játékodban mindenki úgy fog hívni. Ha nagyon az elején tartasz, akkor töröld ki magad és csinálj egy újat, ha már az epizódok végénél tartasz, akkor muszáj megtartanod a neved, vagy ha nagyon bátor vagy akkor megváltoztathatod a neved akkor is ha a végefelé tartasz!
2013. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké kösz :)
2013. okt. 21. 15:49
 3/4 anonim válasza:
Ilyen nincs!!! ÁÁ! amikor regisztráltam rá (vagy a 100. de ez lett volna az amin már nem csak próbálgatok hanem akkor mostantól "élesben megy" viszont lusta voltam akkor a nevemen gondolkozni mert gondoltam majd megváltoztatom (annyira válogatós vagyok névválasztásban hogy képes lennék órákig gondolkozni a virtuális lény nevén ^.^)na szóval gyorsan odafirkantottam ami eszembejutott (BagolyVese...XD) és későbbre halasztottam. Ez még nem sis akkora gond ha nem ment volna a játékban minden jól szóval maradok BagolyVese remélem (ha másra nem is) Legalább megnevettettelek vele (^*^)
2014. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:'D atyaég hála istenek hogy én csak azért változtatnám meg mert unom én hülyén hangzik ("waitfor" a nevem)
2014. júl. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!