Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star wars republic commando 2?

Kribeg kérdése:

Star wars republic commando 2?

Figyelt kérdés
Nem rég letöltöttem az 1-ső részt amit már régebben is játszottam és most gondolkodtam el rajta, hogy ennek nincs 2. része ezután a befejezés után? Olvasgattam egy picit mire találkoztam egy olyannal hogy star wars imperial commando 501st! Ez mit takar? Vagy ez most tényleg elkészült folytatása? Mert mindenhol keresem és sehol nem találtam erről semmit.

2013. okt. 15. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs folytatása :,( sajnos pedig nagyon kéne vagy egy remake, az Imperial Commando 501st pedig könyv a republic commando könyvsorozat része
2013. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Republic Commando történetét Karen Traviss írta, és több könyvet is írt ezzel kapcsolatban. Az Imperial Commando lett volna a folytatás (de csak könyvben), de mivel Lucas nem engedte hogy folytatást írjon (nem nagyon tudom elmondani miért döntött így, de a lenti videót nézd meg), ezért nem került bele a folytatás. :'(

http://www.youtube.com/watch?v=xYVfqdv1TLA

2013. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!