Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore Multiplayer!?

Hdoghun kérdése:

Spore Multiplayer!?

Figyelt kérdés

Üdv. A kérdésem az lenne hogy van -e és ha van honnan szerezhetem be a spore multiplayer patch -et/mod -ot vagy ami kell!


Előre is kösz!

És kíméljetek az olyan válaszoktól amibe csak szidalmaztok vagy egyéb!

A kérdésemre feleljen a válasz csak ennyit kérek, köszi!


2013. okt. 16. 17:42
 1/6 DarkStarkiller ***** válasza:
Bocs haver, de ki kell ábrándítanom téged ugyanis SPORE-hoz jelenleg NINCS se multiplayer se patch, és hogyha a jövőben ki akarák adni (ami valószínűleg csak mod lenne) akkor azt eredeti SPORE-ről lehet megtenni (ez mellékes, nemtudom neked milyen van) és kizárólag 1 gépről vagy LAN-ról
2013. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
SZIA! Van Multiplayer csak regisztrálni kell! Ugyanis bemész a Spore-ba Regisztrálsz (ne kérdezd hogykell énse tudtam regisztrálni) Bemész Spore-ba Regisztrálsz és Online játszhatod a többjátékos játékod! mások meg valami Origint mondanak hogy megkell venni, de szerintem nem, Spore Galactic Adventures-em van! :) de a Spore Lénylabor is megvan! Remélem tudtam segíteni! ;)
2015. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző jó nagy hülyeséget mond.

Azért nem tudsz regisztrálni, mert nem eredetiben van meg a játék. És amúgyse lehet multiplayerezni úgy sem. Az Origin pedig egyfajta online webshop, ahonnan meg tudod venni a játékokat, és csak e kell töltened, de ez legális, a torrenttel ellentétben.

2015. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megvettem magát a játékot, szóval eredetiben van meg.

Sejtettem hogy nincs olyan fajta multiplayer, ahol másokkal együtt tudnék játszani, abban reménykedtem, hogy hátha csak én nem fedeztem fel még.


Azért köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 19. 21:21
 5/6 anonim válasza:

Az android APK-ban van multiplayer. [link]

Simán működik. Mondjuk én meg abban azt nem tudom, hogy hogyan lehet benne level-t váltani. Ha tudja valaki, kérem, mondja meg itt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2017. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Klasszikus közös játék mód sajnos nincs. Csupán egymás alkotását lehet hasznosítani, de nem szívesen használom azt se, mert nem szeretném, ha lányom karakterét valami szőrös oriásbré támadná meg. Mert már találkoztam ilyen és ehhez hasonló „színvonalú” alkotással.


A hivatkozott androidos játék csupán a lényfázis, abból nincs továbblépés. Nem hozza a spóra lényegét.

2018. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!