Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik szerintetek a leggyengé...

Melyik szerintetek a leggyengébb GTA rész?

Figyelt kérdés

Nyílván úgy gondolom hogy a maga idejében( mart az 1-hez fölösleges az 5-öt hasonlítani), a megjelenéskor mekkorát ütött,és persze mennyire kötött le titeket..

1,2,3 VC, SA, ezekkel nyomtam sokat, a 4-et nem sokáig de csak azért mert nem úgy fut a gépemen ahogy én szeretném, de úgy hallottam hogy ez az egyik leggyengébb rész, a 5 viszont ismét fantasztikus lett.. Nektek mi a véleményetek melyik a leggyengébb rész?



2013. okt. 17. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én vice city-vel,vice city stories-al SA val játszottam eddig,nekem mindegyik nagyon tetszett,de a SA a legjobb.

Nemsokára megveszem a négyet aztán az ötöt,majd visszatérek és válaszolok XD

2013. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem az első részek.

Szal az 1,2 meg a London a kiegészítővel.

És azért, mert tök gagyi a küldetésrendszer meg a mentés.

Legalábbis én erre emlékszem.

Mondjuk a mentés mindben szar volt, az 5-ben viszont az is frankó; akár h nézzük a legjobb rész, jobb, mint a 3 volt anno.

A 4-gyel meg nem lenne gond, ha nem GTA lenne a neve, hanem valami más, mert GTA-nak túl komoly volt, de nekem bejött a full realitás.

A mentés mellett, amit minden GTA-ban utáltam, h mindig akad egy-két idegesítő, nehéz küldetés.

Például az SA-ban mikor repülővel kell menni és ráugrani egy másik gépre.

2013. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jah és ezt úgy mondom, h minden részt kijátszottam a 3 óta, a Lcs-től, az Advance-ig, a ChinaWarst stb.
2013. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Mindegyik nagyon jó volt a maga idejében, nem véletlen lett ennyire sikeres franchise.

Nem tudok leggyengébbet választani. Inkább arra tudnék válaszolni, hogy mik nem tetszettek 1-1 részbe.


Nekem a legjobb GTA-m a 3-as volt. Amit az nyújtott újdonságként 2001ben azt azóta se nyújtotta egy GTA sem. Egy tökéletes mestermű volt akkoriban. A hangulata pedig a legjobb mind közül.


A 4-re rámondani, hogy leggyengébb...jobb értékeléseket kapott a szaklapoktól mint az 5-ős. És én szerintem is jobb lett (ps3-am van amúgy). De nem akarom bántani ezzel az 5-ös részt sem, megjelenés óta megvan és most is játszok vele majdnem mindennap.


A vice city hangulata is tökéletes volt, remek küldetések, sok újdonság (motor, házak-, ingatlanok megvétele) meg minden. Az SA nekem kicsit túl gettós, fekás lett. De rengeteget játszottam vele, nagyon jól eltalálták.


Persze aki utólag kezdett el játszani 1-1 GTA résszel az a régebbieket gyengébbnek találhatja. De aki így értékel az nem tud valós képet adni egy játékról sem, szóval nem kell vele foglalkozni.

2013. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
GTA 4
2013. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért annak is kva sok esze van, aki a GTA 1-2-t gagyizza, a GTA5-höz hasonlítgatva...
2013. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett mindegyik resz, ha valasztanom kell akkor en az 5-ot mondanam legjobbnak de lehet hogy csak az ujdonsag varazsa miatt, bar a harom szereplos story mod nekem nagyon bejott es az online is tetszik, a grafika is gyonyoru, izgalmas a jatek.

Az 1-2-vel jatszottunk azert sokat de nem emlekszem pontosan mar hogy ott mik voltak a kuldetesek, az ujabbakhoz kepest mit lehetett es mit nem, fiatal voltam meg nagyon. Jo volt az is, vannak emlekek amikor ketten jatszottunk, az egyikunk az iranyt nyomta, a masikunk meg a lovest:)

Vice city-kkel nem jatszottam, az uj nezetes gta-k kozul nekem a san andreas volt az elso, szerettem azt is, ott is jo volt a story, vezna kis CJ-bol ordas fekat lehetett nevelni a vegere:D Tetszettek nagyon azok a bandahaboruk meg leszamolasok, nekem atjott. Ezt mar PS-en jatszottuk nem PC-n, azon volt olyan mod mar (lehet hogy PC-n is) hogy lehetett ketten jatszani rendesen 2 joystick-al kulon karakterrel, story igy szerintem nem volt mar de allatkodni lehetett jokat:D

A 4-et es vegigjatszottam, eddig azzal jatszottam a legtobbet (mondom ezt ugy hogy az 5-el meg jatszom persze:D) szerettem azt is nagyon de Niko Bellic-et szerettem legkevesbe, ugy jatszottam vegig hogy nem erdekelt mi van vele, hogy nez ki, mit bir, abban a barna bordzsekiben koccolt vegig amiben az Allamokba megerkezett:D jok voltak a kuldetesek de annyira nem nott a szivemhez az a jatek.

Ez az 5 viszont nagyon adja, mindharom karaktert imadom, arra mondjuk kivancsi lettem volna hogy a vegen mi lesz ha (SPOILER!!!!!) azt valasztod hogy kinyirod vagy a Michael-t vagy a Trevor-t, de engem nem vitt ra a lelek hogy ranyomjak barmelyikre is, lehet valaki mar megtette:) Jo hogy lehet valtogatni a heist-ok kozben is a szereplok kozott, nagyon jo fordulatos elvezetes a story szerintem. Es az online mod is nagyon adja ezt sem szabad elfelejteni.

Osszessegeben nem is egyes reszek a legjobbak hanem ez az egesz GTA hogy van, bar single player az osszes megis (nekem legalabbis) kozossegi elmeny meg program jatszani mert olyanok vannak benne hogy akkor is elvezem meg rohogok hogy ha mas jatszik nem en:)

2013. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy a leggyengebb volt a kerdes:D


A 4-et mondom akkor de kizarolag azert mert nem szerettem a karaktert, a jatek amugy maga kiraly volt es egy csomo ujdonsag volt abban is (mint ahogy mindegyikben). Es a vice city-vel nem jatszottam, arrol nem tudok velemenyt mondani.

2013. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Vice City ès a San Andreas! Nem tudok a 2 közül vàlasztani :D
2013. okt. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én PSP-n gta vice city stories, gta liberty city stories, PC-n gta vice city, gta sanandreas gta 4 és xbox-on gta 5-ön

ha a gta 5 öt szeretnéd akk 16000FT. Nekem mindegyik tetszett.

2013. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!