Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft 2 miért nem indul?

Starcraft 2 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Megvettem még eredetiben a játékot, és felraktam már régebben (kb. 1 éve), de nem sokkal le is töröltem mivel nem volt még olyan gépen amivel maximálisan élvezhető a játékélmény... Szóval most lett egy kis újításom, mármint géplieg (a winchester maradt ugyanaz), felraktam a játékot, felpatchelte, és nem akar elindulni... mindig lefut a patch server, betölti, a képernyő közepén is betölt valamit, ÉS SEMMI! Le is szedtem már kínomban egy cracket hozzá, ami csak azt csinálta, hogy nem jött be a patcher, de még úgysem (dupla klikk, és semmi, vagy dll hiányzik, vagy próbáljam újra, egyszerűen nem akarja...). Ha valaki tud segíteni, előre is köszi.

2013. okt. 17. 18:33
 1/1 Chruser ***** válasza:

Először is, eredeti játékot soha nem crackelünk, mert nincs értelme ezzel elrontani, úgy se lesz jobb, csak nagyon kivételes esetekben.

Másodszor, ezeket ellenőrizd: meddig jut el a játék, úgy értem látod a Launcher ablakban (ahol patchelt), hogy Game is up to date és a sárga PLAY felíratú gomb megjelenik? Melyik verziót telepítetted? Wings of Liberty vagy a HotS? Feladatkezelőben látni a játékot vagy ott se (folyamatoknál nézd), esetleg Agent.exe-t vagy BlizzardLauncher.exe-t?

Milyen Windows van fent? Régebben milyenen ment? Driverek nagyjából frissek vagy legalább telepítőlemezről vannak fent? Rendszergazdaként megpróbáltad? A Launcher ablakban a Help fülön van egy olyan hogy Repair Tool, azt próbáld már elindítani és nézd meg utána. .Net Framework 4.0 legyen fent és a DirectX megfelelő verziója is.

Ha ezután sem jó, akkor próbáld meg teljesen letörölni és újratelepíteni megint, ha lehet akkor Wings of Liberty-s lemezről vagy a netes telepítővel.

Itt van róla egy link, ha kell:

[link]

2013. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!