Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-ban melyik verzióban...

Peti7 kérdése:

Minecraft-ban melyik verzióban voltak a fogaskerekek, és mire voltak jók?

Figyelt kérdés

2013. okt. 19. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi de nem volt több féle fogaskerék a minecraftban?Pl. ilyen forgó fogaskerekes blokk,amit össze lehetett húzni?Én régen láttam a youtube-on,hogy embernek ott volt a nether kapu,valami sűrű redstone építmény,és valahogy azzal nyitogatta a nether kapuban a fogaskerék blokkokat.Azóta nem láttam azt a videót,pedig nagyon szeretném újra megnézni,és rájönni hogy mi a franckarika az amit nyitogatott.Ha valaki tudja akkor szeretném megkérni hogy írja le a linkjét.
2013. okt. 20. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Pici fiam, fogaskerék soha nem volt a Minecraftban maximum valamely modpackben. Amire Te gondolsz az a Piston magyarul Dugattyú.
2013. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem dugattyú.Borgó fogaskerekek fekete háttérben a blokk textúrája.Meg ott volt valami bonyolult redstone vezetés,és azzal kapcsolgatta ki és be azt a fogaskereket.
2013. okt. 22. 14:57
 5/6 A kérdező kommentje:
*Forgó.
2013. okt. 22. 14:57
 6/6 robikaa123456 válasza:

létezett az old alpha (2010)-ben idézem:

,,Január 25-én, 2010, Notch közzétett egy videót a fogaskerekek forgalomba falára egy szikláról.


Ebben Indev január 26, 2010, a kód fogaskerekek (eredeti nevén Gear ) adunk hozzá. Ez csak kap nyert leltár hackelés és láthatatlan volt a leltárban. Amikor feltörte a játék, fogaskerekek, csak akkor lehetne helyezni oldalán minden blokk, forgalomba őket egy helyet, ahol két oldal egymás mellett okozna két fogaskerekek, hogy mindkét oldalán megjelenjenek. Elhelyezett fogaskerekek lehetetlen elpusztítani; minden bányászati irányította a fogaskerekű fokozatosan át a blokk mögött, ugyanúgy, mint a víz . Ha a blokk egy fogaskerék volt elpusztult, a fogaskerekű nem távolították, de furcsa módon, láthatatlan volt. A fogaskerekű még létezett a térképen és el újra megjelenik, ha egy tömör váltotta. Fogaskerekek elhelyezett a levegőben egy pályaszerkesztő is láthatatlan és fog megjelenni, ha a blokk mellé őket. Fogaskerekek lehet csak eltávolítani a víz áramlását rájuk. A COG sprite két részből állt; A központ rudat, és az animált felszerelés.


Ebben Infdev február 27-én, 2010, Gear átnevezték Cog , majd június 27-én, 2010, azt eltávolították.


Fogaskerekek volt egy adat értéke 55, amelynek helyébe a Redstone az Alpha 1.0.1.'' vagis a redstone helyett volt a cog másnéven a gear. forrás: [link]

2015. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!