Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktak még játszani a Left 4...

Bence NOD kérdése:

Szoktak még játszani a Left 4 Dead 2 vel online az emberek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert meg szeretném venni de tudni szeretném hogy nem kihalt e a játék mert nem akarok egyedül botokal játszani

2013. okt. 19. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi haverokkal lanba szoktuk tolni, az viccesebb :D Multit régen néztem, nem tudom vannak-e még de ha más barátaidnak is megvan, lanra mindenképpen megéri
2013. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Törtet néztem a múltkor, lanon elég sokan vannak, eredetivel is tudsz azokon játszani tudtommal.


Én is ezen gondolkozom amúgy, majd a steam téli leárazásakor valószínűleg ismét akciós lesz, ott tervezem megvenni.

2013. okt. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helyzetjelentés azóta: megvettem pár hónapja, mert tetszett, nagyon él a játék. Igaz a közösség nem a legjobb, de szerencsére vannak kivételek is.


Stabil 10 ezer játékos mindig szokott lenni, van hogy jóval többen is játszanak az adott pillanatban (eredeti játékkal).

2013. dec. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!