Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan és hogyan tudnék...

Honnan és hogyan tudnék ingyenesen letölteni akciópont-csaláskódot a Csábításból jeleshez? Csak nekem nem jó ez a link?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyet találtam:


[link]


A freehack24 átírányít erre az oldalra. Szószerint ezt kéri: A letöltéshez ki kell töltened egyet a képernyődön megjelenő, elérhető ajánlatok közül. Amiután sikeresen kitöltötted az "ajánlatot", a letöltés azonnal elindul.

Csak ezek az "ajánlatok" meg ilyen telefonszám-megadós vackok...


Vagy itt én csinálok valamit rosszul, és azért nem indul a letöltés? Illetve, ha tud valaki más használható és ingyenes hack-et, kérem segítsen!



2013. okt. 20. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz hacket használni a csj-hez, mivel nincs hozzá. vannak videók yt-n miszerint letöltesz valamit, beírod hogy 765 akciópont és 1222 $ és megjelenik nekik. De a videók csak szimplán össze vannak vágva, így nekik sem működik a hack. A telefonszámodat meg ne add meg SEHOL! mármint neten, mert csak pénz von le.


De ha bemész csj-n a bankba ott tudsz rendelni magadnak akciópontot, bár sok értelmét nem látom, 330FT-ért 60 akciópont, akkor már várok inkább 6 napot, nem éri meg. de ez mindenki döntse el maga.


további jó játékot.^^

2013. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!