Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Ikariamban felhagyom az...

Ha Ikariamban felhagyom az egyik poliszomat akkor utána azonnal tudok építeni egy másikat anélkül hogy még egy szinttel fejlesztenem kéne a helytartó székhelyét/palotát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van négy poliszom.

Az egyik polisz még csak 8-as szintű.

És azért szeretném felhagyni mert túl távolra építettem a többi poliszomtól (a többi poliszom 40-45-ös koordináta között van míg ez a poilszom a 8-asba van)

És ez azért nagyon rossz mert most léptem egy szövetségbe és mikor vki ki akarja rabolni azt a poliszomat akkor sose tudnak nekem segíteni mert tulajdonképpen mindenki a 40-es - 50-es koordináta körül van. És kb 1 nap alatt érnek oda a hajóik ami alatt simán kifosztanak.

És az lenne a kérdésem ha felhagyom azt a poliszomat akkor a többi poliszom közelében az egyik szigetre tudok építeni azonnal egy másikat anélkül hogy tovább kéne fejlesszem a palotát?(Mivel 3-as szintű a palotám és a helytartó székhelyeim. A poliszaimba mivel 3 polisz van a fővárosomon kívül de ha egyet felhagyok akkor már csak 2 lesz.)



2013. okt. 21. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem kell fejlesztened a helytartót, ha egy poliszt megszüntetsz, és másikat építesz helyette!

2013. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!