Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó MMORPG-t?

Figyelt kérdés
Ezeket kivéve : WoW, Metin2, GoA, Hero of the Obelisk, Vindictus, Dragonica, Dragon Nest, Age of Wushu, MU Online, Perfect World. (kihagytam párat, ez jutott eszembe)

#mmorpg-t
2013. okt. 21. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
WoW - GW2 vagy a RIFT amit érdemes elkezdeni, többi pocsék.
2013. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A WoW is az
2013. okt. 22. 06:40
 3/9 anonim ***** válasza:

? A legtöbbek által játszott fizetős mmo, bár tény hogy nem a fénykorát éli, de így is bőven az erős countentek és a kemény pvp-k miatt a műfaj királya.



Gw2-t ajánlom még, bár a pve és a pvp része is pár hónap után unható, viszont mivel csak 1x kell megvenni utánna ingyen játszhatsz, így bármikor visszatérhetsz.


Rift pedig szerintem nagyon jól kihasználta azokat az elemeket amik a régi wowban jók voltak, tovább vitte őket, és remek pve-t csinált, ráadásul lehet benne kalandozni szó szerint, most ingyenes a játék, viszont így valszeg megcsappan a patchek száma.

2013. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Rift is egy WoW feelinges szar játék..., akkor kiemelem hogy a WoW-os játékokat rühellem, pl C9 SWTOR etc...
2013. okt. 23. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Feelinges szar?

Nem tudom hol élsz te, de nagyon jobbakat nem fogsz találni, Soul Calibur fog jönni jövőre amiben lehet reménykedni, meg a Monster Hunter Online. Ha meg "feelinges szar" neked az a kettő akkor életben nem találsz hosszútávra MMO-t, én egyébként pont ezért hagytam abba az mmo "pályafutásom".

2013. okt. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Amit ajánlok:


Guild Wars 2

Rift

Tera

WoW


A többi ezek utánzata és még uncsik is amiket fent irtam azök közül valamelyikkel több hónapig, esetleg évig el lehet lenni(WoW-Rift) De a TERA az ilyen unaloműzésre van inkább...Guild Wars 2 az meg ilyen 2 között van..Tehát van aki évekig el van vele de van aki pár hónap után abbahagyja.

2013. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Déjá Vu ***** válasza:
Figyelj, ha neked a műfaj királya a WoW szar akkor el se kezdj egy MMO-t se.
2013. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vindictussal nemtom mibajod király a grafikája nem is illik a többi hugy felsorolt mellé na mindegy amugy a Tera online a legkirályabb mmorpg a többi fos elbujhat mellette wow meg egy ganaj szart nem ér ráadásul fizetős is hú nagy a világ azt ennyi a jó benne amugy meg kalap fos.
2013. nov. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy lehet játszani a rift-el te hol élsz olyan a grafikája mint a terep 2-nek te senkiház na takarodj innen még szépen mondom.
2013. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!