Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen kevés az esélyem...

Miért ilyen kevés az esélyem minden fiúnál a csábításból jelesben? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Az 5-ik epizódnál tartok, és próbálom követni a különböző youtube-os videók tanácsait, de még mindig tök rossz az esélyem minden fiúnál, csak Kennél meg Dajannál van pluszban. Mit csináljak, hogy növelhetném?

2013. okt. 21. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kövess semmilyen videót! Én nem követek semmit. Elolvasok /megnézem a csj-s dolgokat, de sose követek semmilyen ,,utasítást". Egyedül az epizódvégi ruhaválasztásban kérek segítséget, hogy nehogy azon bukjak el. Tedd azt, ami szerinted jó. Az ilyen videók engem nemegyszer becsaptak már...De ez csak az én tanácsom. :)
2013. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*elolvasom
2013. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát az 5. epizódban se Ken se Dajan nem lesz benne. De azt tudom hogy Castielnél légy laza és ha van olyan kérdés és válasz a mi Nathanielt cikizi nyomj rá mart felmegy Castielnél a mérő Nataniel meg tudomást se szerez róla úgyhogy emiatt ne aggódj. Ha viszont Nathanielnél akarsz bevágósni egyszerűen legyél kedves és normális (mond azt amit a valóságban is mondanál neki ez nálam mindig beválik) Lysandernél viszont ez nehezébb kérdés mert magába zárkózó.1 biztos amikor a tanáriban vagy akkor ne olvasd el az iratait mert akkor felmegy neki. Ellenkező esetben viszont lemegy. Bocsi Lysanderről nem tudok többet.
2013. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!