Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » BF3-ban használjam azt a...

BF3-ban használjam azt a fegyvert ami technikailag jobb es erőltessem (de azt nem szeretem), vagy azt amelyik nem olyan jó technikailag, de sokkal jobban megy vele a játék?

Figyelt kérdés

Mindenki az M16A3 szajkózza,hogy gyors,meg gyors ujratöltés,stb...

De nekem sokkal szimpatikusabb az AK-74M,jobban megy vele a játék...

Pedig mind a kettőhoz 5 servica starom van...

Amúgy meg heavy barrel vagy laser sight vagy supressor?



#Battlefield 3 #erőltetés #tetszik #supressor #heavy barrel #laser sight #AK-74M
2013. okt. 21. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

LoL, azzal játssz, amit te jobban szeretsz, miért játszanál azzal, ami másnak tetszik???

Amúgy meg heavy barrel nagy távra, laser és supressor közelharcra.

2013. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt te döntöd el, hogy mivel mész a játékban. Más véleményét magasról tojd le! Azal menj ami neked jólesik én (pl. utálom az m16a3-at mert nem pontos szerintem az AEK-971 a jó mert nekem az szimpatikus és ezért azzal is megyek). A 2. kérdésre pedig szerintem a supressor a legjobb mert akkor nem vesznek észre a minimapon a heavy barrel távolra, jó a lézer pedig szerintem hülyeség mert felfedeznek könnyen és nem lehet olyannyir pontosan lőni vele.
2013. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp az van,hogy a legtöbb jàtèkos utàlja az M16A3-at mert hogy nagyon op fegyver ès a noobok mindig azt hasznàljàk... Nekem amúgy az AEK a kedvencem
2013. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2. válaszadóval
2016. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!