Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem olyan játékokat...

Ramcsi5 kérdése:

Tudnátok nekem olyan játékokat keresni amiket Haloweenkor tudunk játszani a barátnőimmel?

Figyelt kérdés
13 és 14 évesek vagyunk

2013. okt. 23. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Silhouette

[link]

2013. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tükörbe bámulva Három alkalommal kimondjátok Bloody Mary nevét, a legendák szerint megjelenik, és megöl titeket. Lehet fokozni még, sötét fürdőszobával, amit csak gyertyával világítanak ki. Vagy akár nyitott csappal, mert egyes változatokban, a víz hangját hallotta utoljára. Körítésnek pedig annyit még, hogy bizonyos vallásokban Halloween környékén a legvékonyabb az élők és holtak világát elválasztó fal.
2013. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ha még tudtok légyszi írjatok!!!
2013. okt. 24. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam készülni, hogy a hagyományos játékokat áthalloweenesítem. Csináltam már pl. halloween-i kártyát, társasjátékot, keresgélőset stb.
2013. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kszönöm utólag is

!!! :)

2013. nov. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!