Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunderezők! Tudnátok...

War Thunderezők! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
El tudnátok mondani, hogy melyik nemzet, és milyen fajta gépek miben jók ?

2013. okt. 23. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szevasz. Írd ide le mi a neved,és játszok veled egyet.

Minden nemzet jó,én az elején oroszokkal voltam jó. Mindegyikkel játssz.

2013. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! az angoloknál a gépek jól páncélozottak, és jól fordulnak. valamint erős a fegyverzetük! az oroszok mint az angolok csak gyengébben vannak páncélozva! a japánok nagyonnjól fordulnak, viszont gyenge a páncélzatuk és a fegyverzetük! amerika és német meg kb ugyan olyan mint az angol! én így vettem észre a csatákban! :)
2013. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nayal ***** válasza:
Igazából nagyrészt így van ahogy Atomirészecske írta de gépe válogatja. Viszont ha csak arcade battle-ben mész tök m1 melyik oldalt választod, amelyik tetszik. Ott ugyanis nincs sok különbség a gépek között. Historical viszont félig szimulátor, sokkal nehezebb a gépeket irányítani, nincs célkereszt, nem jelzi az ellendél nevét csak ha valaki spotolja, és ha pirosra lőtték az egyik szárnyad az rendesen hazavághatja a géped teljesítményét. Szóval élethűbb na. A Full realt meg nem kell ecsetelnem :) Csak egyet mondok: Ott csak belső nézet van.
2013. okt. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!