Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki játszik a minecraftal,...

Aki játszik a minecraftal, azzal történt már ilyen? A többi lent.

Figyelt kérdés
Át mentem a Netherbe és pont előttem volt egy szellem. Megijedtem és hirtelen vissza akartam menni, beleálltam úgy ahogy kell a kapuba és megszakadt az átjárás. Miért történt ez??? MIT CSINÁLJAK???? Válaszokat előre is köszi. :)

2013. okt. 24. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy megszakadt az átjárás? A portál aktív még? Kiléptél a portálból mikor megérkeztél, legalább 1-2 kockányira eltávolodtál tőle? Ha nem aktív a portál akkor fogjál kovakőt és acélt aztán nyisd meg újra, ha aktív és el is távolodtál tőle eléggé mielőtt vissza beleléptél akkor nem tudom mi lehet a gond.
2013. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felrobbant a portál. Velem is volt már ilyen.
2013. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az első kommentelőnek írom,1-2 kockát biztos mentem,de mielőtt átmentem begyújtottam és elraktam a gyújtót,tehát nincs nálam. És amúgy biztos,hogy nem felrobbant. Nem tudom már meggyújtani sehogy szerintem.
2013. okt. 25. 16:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja,és amúgy úgy értem,hogy nincs benne az a lila izé ami akkor jön létre mikor meggyújtom.
2013. okt. 25. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Na akkor csak szimplán deaktiválódott. Nem tudom miért történt, általában csak akkor szokott ha az egyik obszidián kockát kiszeded a portálból, de kinézem belőled, hogy nem nem tetted. :) A netherben nem tudom honnan szerezhetnél kovakőt és acélt, hogy újra aktiváld. Esetleg öld meg magad, ha nem veszítessz vele túl sokat.
2013. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Indítsd el szerverben a világot és /op-zd magad, és portál a spawnodra; vagy minecarft wordedittel tedd át magad.

A portál a szellem tűzgolyója miatt deaktiválódott.

2013. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
"13 éves lány vagyok, és kezdő minecraftos" :)
2013. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,bármennyire is hihetetlen. :)
2013. okt. 30. 19:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy mi ezzel a baj? :D
2013. okt. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!