Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha veszek akár 90 ft-ért egy...

BenyBenassy kérdése:

Ha veszek akár 90 ft-ért egy íjat akkor már onnantól kezdve prémiumos vagyok. Vagy legalább is több a helyem, kereskedhetem teljes joggal? És ennek van korlátja? Végül teljesen biztonságos kártyával fizetni? Mással nem lehet? Első vásárlásomn lenne

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
És melyik játékról lenne szó? :P
2013. okt. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott a címke de látom kihagytam...Team Fortress 2
2013. okt. 28. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
igen prémium leszel. teljesen biztonságos kártyával fizetni 1 óriási vállalatról van szó nemfog lehúzni ! ( 10-20 játékom van steamen , vettem már tf2be kulcsot is)
2013. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BartaS válasza:
Nem teljesen vagyok benne biztos de nem 5.00 euró értékben kell vásárolni. Utána persze minden prémiumos jogot megkapsz. Én orange boxban vettem meg igazábol igy nem sokat tudok róla.
2013. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akár 5 forintért is vásárolhatsz, akkor is megkapod a premiumot. Ha félsz, hogy átvernek akkor vedd meg az orange box-ot ( kb 5k)
2013. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen csak valamit kell venned a Mann co store-bol es Premium vagy!
2014. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!