Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A lentebb kifejtett probléma...

Tyrion Lannister kérdése:

A lentebb kifejtett probléma megoldásához hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés
A Battle.net accountomat meghackelték,és csatoltak rá egy authenticatort. Ennél fogva egyáltalán semmilyen szinten nem tudok belépni. Utánajártam,hogy egy személyigazolvány kép elküldésével le tudom szedetni az Authenticatort,de 1.Nem akarom kiadni az igazolványt 2.Nem az igazi nevemmel regisztráltam.

2013. okt. 27. 12:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként Diablo III játékom van. Mevan hozzá a kulcs,megvan hozzá minden.
2013. okt. 27. 12:22
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze lehet,hogy itt már nincs mit tenni,de érdekelne,hogy van e valami módja helyrerakni?
2013. okt. 27. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
HA nem a saját neveden regisztráltál, akkor jó eséllyel nem tudsz mit tenni. Ha a regisztrált e-mail megvan és tudod a titkos kérdést és választ, akkor esetleg még megoldható, de elég kétséges. Épp ilyen lenyúlások ellen van az authenticator. Meg az se árt ha egy jogtiszta játék esetén felvállalod a neved.
2013. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :-)
2013. okt. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!