Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Counter strike source...

Milyen Counter strike source hack van? (csak botokkal játszom)

Figyelt kérdés
14/F. és igen aki bárki csúnyát mond igaza van -.-

2013. okt. 27. 19:33
 1/7 anonim válasza:
100%
wallhack átlátsz a falakon, aimbot automatikusan fejre lősz, royalhack, multihack, speedhack stb
2013. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Végre egy jó válasz :) zöld kéz.
2013. okt. 28. 12:12
 3/7 anonim válasza:

Tudok egy nagyon jó wallhackot, ami nem vírusos és egyszerűen kezelhető (pár vírusírtó bejelez, de tényleg nem az, az én AVG-m nem jelzett semmit)


Mi a teendőd? Egyszerű mint mondtam:


Letöltöd, elindítod a Counter Strike Source-t, elindítod a pályát (működik szerveren is), és utána elindítod a wallhacket.



Játék közben:


Ha F5-öt nyomsz elvileg tudsz konzollal cheateket beírni szerveren, de az nekem nemműködik.


Ha F6-ot nyomsz, piros négyzettel kijelöli a játékosokat.


Ha F7-et nyomsz akkor minden tárgy/player kék hálóval lesznek jelölve, ez a legjobb mód amivel csalni tudsz, énis ezt használom.


Ha F8-at nyomsz akk meg a Füst eltűnik.



(Annyit még hozzátennék hogy eredeti Counter Strike Source-val próbáltam, és a VAC sem jelzett be, simán játszottam vele a VAC-os szervereken. De szerintem megy letöltött nem eredeti CSvel is.


A neve a wallhacknak Gnome Lite v1.2


Nemtudom hogy szabad-e linkelni, de feltöltöttem a mediafire oldalra, onnan letöltheted:


/download/opampsfoflw12i7/gnomelite1_2.exe


Becsület szavamra működik, semmi vírus.


Ha tudnád mennyi hacket próbáltam már ki, és mennyi vírusos volt köztük... :S De aztán megtaláltam ezt, jeeeee (Ma, szóval happyvagyok xd)


Ha esetleg bejelezne a VAC akk írok majd ide, de eddig nem tette

2013. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Edit: CSGO hoz keresek wallhacket most, de az nem megbízható főleg eredetivel... mert könnyen bejelez a Vac
2013. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne használjátok / ne töltsétek le a hacket amit írtam mivel a Vac letiltott :S
2013. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
i71
2014. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocs a kicsi sértésért dee... botok ellen játszassz és hacket keresel? O.o Botok ellen inkább ne hackelj mert hack nélkül is levered őket... nem de? Utólag is bocsi
2014. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!