Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanks kritikus hiba?

World of tanks kritikus hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mivel elég gyenge a netem,így egy haverom áthozta külső vinyón a wot-ot,de mikor indítanám akkor hibaüzenetet ír ki... a gépem így néz ki:

Dual core 2.4ghz

2gb ddr2 RAM

Nvidia Msi N210 vidikártya(1 gb)


Szóval mennie kéne mert már egyszer volt fent és akkor ment normálisan...

Szóval itt vannak az üzenet... összefüggő csak az egyik rendszer,a másik meg játékbeli


[link]


[link]



2013. okt. 28. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a launcherrel indítsd és menni fog, néha szokott így szórakozni úgy hallottam, bár nekem még csak egyszer fordult elő, de másnapra már rendbe jött magától.
2013. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy nem Launcher-el indítom akkor is ugyan úgy kiírja azt a konfigurációs akármit.
2013. okt. 28. 22:09
 3/6 A kérdező kommentje:
*hogyha
2013. okt. 28. 22:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Újra telepítetted már?
2013. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet én vagyok a hülye, de szerintem cska ugy tud elindulni ha felvan telepítve, mert ez nem portable program
2013. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én pont igy jártam, a 8.7 frissitésénél. Egy ismerősömtől hoztam él a 8.7 patch filet, hogy nekeljen azt letölteni mivel nekem is kicsit lassu a net és hátha igy gyorsabb. Bemásoltam a fileket az Updates mappába, de mikor inditottam a wot-ot akkor nálam is ez a hiba jelent meg. Tehát muszáj volt törölnöm az Updates könyvtárból a hozott filekat, és utána inditottoam a WOT -ot ami ezután letöltötte a frissitéseket és fel is telepitette és minden jó lett.

Úgy hogy muszáj lesz neked is letöltened, nincs metség mert nem fog másképp működni.

2013. okt. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!