Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3. érdemes megvenni?...

Sims3. érdemes megvenni? Milyen a játék? Sims 4 az jobb? Tudnátok segíteni? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Sims 3-at szeretném megvenni,de úgy hogy a többi nincs meg. A sims 3 magában működni fog,vagy először vegyem megjozzá a sims2-t,meg a simát?

2013. okt. 29. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A sims3 teljesen elkülönül a sims2-tő a sims4 meg még meg sem jelent
2013. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Magyarországon még tényleg nem..:OO

Akkor eltérő az összes?

És a kiegészítőket ha megveszem,az alapból benne lesz a játékban,vagy kell valamit okoskodnom vele,hogy összefüggésben legyen a kiegészítő a játékkal?:D

2013. okt. 29. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mintha külföldön már megjelent volna a Sims 4... Egyébként csak az alapjátékot kell megvenned, viszont vannak hozzá kiegészítő lemezek, amivel új dolgokat telepíthetsz a játékba. De a kiegészítők nem működnek az alapjáték nélkül.
2013. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha választhatnék, hogy mejik maradjon (mert megvan mindkettő. 2: kiegészítőkkel, 3:csak alap) akkor egyértelmű hogy a 2-t választanám. Sokkal több a lehetőség. A 3 talán életszerűbb kicsivel, de nálam akkor is a 2 a nyerő ;)
2013. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*melyik :))
2013. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapjáték alatt a Sim2,Sims3-at érted?:DD. Bocsi ha értetlen vagyok. Valakinek egyébként megvan a sims4 ..küldföldről hozta de,mert az egyik rokona ott dolgozik az EA-nál. vagymi..
2013. okt. 30. 10:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Elvileg jövő nyáron jelenik meg, lehet hogy próbaverzió csak.
2013. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az alapjáték az a The Sims 2, The sims 3.

Ehhez még külön vehetsz kiegészítőlemezeket. Az 2-ben és a 3-ban külön-külön más-más kiegészítők vannak. Bár általában a 2.-ban lévő kiegészítők megtalálhatóak a sims 3-ban is csak arra a játékra szabva.(a szabva kifelyezést a grafikára értem.) A kiegészítőkhöz viszont szügséges az alapjáték.

Itt utánanézhetsz, hogy milyen kiegészítők vannak, meg még sok hasznos infónak: [link] (a játékok fejlécnél megtalálod) Ha meg már meglesz valamelyik játék akkor az oldalon tippeket is olvashatsz. Remélem segíthettem. Kérdés(:DD)??

2013. nov. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem,nincs kérdés.:)

Köszönöm !!

2013. nov. 1. 22:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem minden kép a TheSims 2-t vásárold meg sokkal jobb mint a 3 a sims 3-ban a simek tiszta búgosak meg amúgy is össze van dobva az egész...


egyszer pl nekem a simem benne maradta a falba nem tudom hogy került oda vagy pl amikor a komornyikom eltünt nem lehetett látni de csinálta a dolgát tehát SIMS 2 the BEST!

2013. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!