Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A jumurdzsák gyűrűje teljes...

A jumurdzsák gyűrűje teljes verzióját honnan tudnám letőlteni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azt keresem. Baromi jó játék! :D
2010. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Megtaláltam(Keress a játék címére ctrl+f -fel):


[link]


de elég sokáig tart leszedni.

itt van hozzá egy frissítő csomag:

[link]

2010. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet, h elkéstünk.

én 9 fájlt töltöttem le az 50ből, amikor lezárták a fórumot, ahol a linkek vannak.

ezt írják:


We received a written complain from a really BIG company in USA about copyrighted material being posted here on our forums. They reffered to it as "distributing illegal content using peer to peer system".

After having the problems you all know we had we really don't need another legal scandal.

Please note, from now on NO LINKS TO COPYRIGHTED MATERIAL OR COMPLETE FILES CONTAINING COPYRIGHTED MATERIAL WILL BE TOLLERATED here on RDI forums !

If you want to share something you don't own please DO NOT USE RDI FORUMS !

The users who do not comply with this golden rule will receive permanent ban.


RDI Team


PS. The Magyar section was the one they requested us to shut down and we were forced to close it for the moment. We will reopen it if we can control it somehow.

2010. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!