Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb...

MetanHU kérdése:

Szerintetek melyik a jobb League of Legends szerver eu west vagy eu nortic east?

Figyelt kérdés
mert a LeaveBuster-t imádom és új accot kéne csinálnom és melyik a jobb szorzós mennyire laggosak stb

#League of Legends #eu nortic east #lol szerverek
2013. okt. 30. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
EUW-n kb 2x annyian vannak. Talán kicsit több a lagg ott, de elvileg szerver fejlesztés van készülőben.
2013. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
EUW minden téren jobb.
2013. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindkét szerveren van felhasználóm és elmondhatom, hogy a West egyáltalán nem jobb, bizonyos tekintetekben még rosszabb is, ami onnan indul ki, hogy a legtöbb ember azt mondja, hogy sokkal jobb szerver az Eastnél. Ennek következtében hemzseg kis szinten a smurf-öktől. Ami szerintem egy kezdő számára maga a rémálom, mivel nem elég, hogy nem tud érvényesulni de ráadásul még minden 2. menetben reportolják is mindenért. Természetesen ezeknek a smurf-öknek a nagy része a tudásán kívül a nagy száját is magával hozza, szóval nekem kb rémálom volt az első 20 szint elérése. Innentől már fokozatosan javul és a felsőbb szinteken már jobb is az EUNE-nél.


Ezzel nem a Westet akartam lehordani - azért be kell vallanom van némi elfogultság, mert EUNE-re regisztráltam életemben először - csak túl akartam mutatni az "East tele van lengyel trollokkal akik visszafognak és azért vagyok Bronz V-be, nem azért mert én vagyok a béna" felfogáson.


Összességében mindkét szervernek megvannak az előnyei és a hátrányai is. Remélem nem lett regény.

2013. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Mind2-őn ugyan annyi noob van.

Jelenleg easten vagyok Bronze IV voltam kedden, ma meglett a silver V. Westes accom is van az jelenleg Silver II, de az is bronzeből indult és 2hét alatt jutott el eddig. Bárki bármit mond Easten kevesebb a troll, leaver,afk. 13meccset nyertem sorban, ez alatt össz -vissz 1afk volt nálunk és 2az enemyben. Westen ilyen szinten minden 2.meccsen afk van.

2013. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
43%
én akkor mentem először east mikor westen kb 20-as voltam és megdöbbentem mennyi noob-van easten de tényleg ha össszeeresztenének egy westes csapatot egy nordicossal (bocs a kifejezésért de) sz*rrá vernék őket. ezel nem aztmondom h jobb de egy westesnek az nem kihívás
2013. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos az ugyan annyi a noob azt kétlem. Mivel westen 2x annyian játszanak, így 2x annyi noob van papíron. Jöhet bárki bármilyen rasszista sztereotípiával, de Európa 2 fele az nem 2 külön faj. Ugyanolyan emberek játszanak. Az, hogy egyik szerveren jobbak a játékosok, már a Tauri - WoD-ra se volt igaz. (privát WoW szerver) Én mind a 2 játékban bekukkantottam az "elit" szerverre és elszörnyülködtem milyen szerencsétlenekkel találkoztam. Megjegyzem West és East régen egy szerver volt.
2013. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy laggos szerver. Ezek nem szaros counter-strike vagy call of duty szerverek. Olyan sincs, hogy melyik a "jobb" szerver. Nekem mind kettő szerveren van accountom és ugyan olyan mind a kettő. Talán picivel West-en nehezebbek a játékok. Ennyi. De ez nem tanusítja azt, hogy bármelyik is jobb lenne. A szorzókról meg annyit, hogy ez nem world of warcraft barátom.
2013. nov. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért megegyezhetünk, hogy westen a játékostöbblet miatt, többször is voltak gondok.
2013. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Életem egyik legjobb döntése volt átmenni westre.

EUNE-n voltam egy teljes évet, most egy hónapja vagyok EUW-n, 1000x jobb. Easten senki nem akar supportolni, folyton trollpick, meg ugye a lengyelek, akik nem igazán képesek értelmes kommunikációra. Westen egy hónap alatt két olyan meccsem volt, ahol volt afk..0 tollpick, lengyelek nincsenek, minden csapattársammal értelmesen megértjük egymást, mindenki beszél angolul. És egyszer nem hangzik el, hogy "I go mid, I said first", 100%ban pick order van, de ha szépen megkérsz valakit, elenged last pickként midre, mert normálisak..és minden meccsben van support, nem nyavalyognak.

Mindenféleképpen WEST

2014. febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen wood ligában játszottál te? Ugyan ez van easten. Troll pick kimerül az ad midben. Afkert is csak aramon láttam az elmúlt fél évben.
2014. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!