Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Naruto Shippuden: Ultimate...

A Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst kiadásban hogy lehet feloldali a Sage Kabutot?

Figyelt kérdés
Végigtoltam a Story módot,és ő az egyetlen,fennt középen,aki még zöld...mármint a karakterválasztásnál vs módban nemtudom kiválasztani,mert még nincs megszerezve..de mégis mit kell csinálnom hogy meglegyen? Hallottam hogy van valami bónusz küldi ami után oldódna fel,ami szintén csak a Full Burst-ban van benne,hogy Sasuke meg Itachi szétveri kabutot..ezt hol találom?

2013. okt. 30. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasgatom nem lesz egyszerű, én is most akarok nekiesni..


[link]


Ezt teljesen meg kell csinálnod, és végigjátszanod a játék sztoriját is. Elméletben ez oldja fel Sage Kabutot.


Eternal mangekyou feloldása: ha megcsináltad a timelinet akkor free battle ->challenge missionsnál első három küldetést nyerni kell és feloldja ezt a fajta itachit is.


Amiket most leírtam azokat különböző fórumok alapján szedtem össze és egyáltalán nem biztos, hogy működik, ma fogom csak kipróbálni.



Még fontos: Ahogy nézem 1,6millió ryu-nál magától feloldódik, de így ha meg is kapod a karaktert akkor a harcot nem, ezért kell a ninja timeline gondolom.

2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem
2013. okt. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!