Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismer a Csábításból...

Orsicica00 kérdése:

Valaki ismer a Csábításból jeleshez hasonló online játékot?

Figyelt kérdés
Valamilyen hasonló szerepjáték is jó lenne :) remélem valaki tud írni

2013. okt. 30. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nincs a Csábításból jeleshez hasonló online játék! Már vagy 15-20 ilyen kérdést láttam kiírva (2 hét alatt), és egyikre sem volt semmiféle válasz. És ha lenne is akkor szerinted azt nem reklámoznák? Mert szerintem ha lenne hasonló játék, akkor valaki már biztosan tudna róla... De lehet, hogy csak idők kérdése, és valaki előrukkol egy hasonló játékkal, kitudja (pláne, ha ekkora rá a kereslet)
2013. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
te most reklámozod ezt a csábításos izét, vagy mi? :)
2013. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, ami hasonló a Csábításból jeleshez. :)
2013. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kameko-san ***** válasza:
100%
Idegen nyelvű (főleg angol és japán) letöltős játékok vannak hasonlók, de gondolom te online-t és magyart keresel.
2013. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen angol is jöhet és letöltős is ez annyira nem zavar mert jó az angolom. És amúgy a második válaszolónak nem nem reklámozom csak érdeklődtem az iránt van e ahozz hasonló játék? ez baj? ha zavar akkor ne válaszolj és ne nézd az ilyen jellegű kérdéseket
2013. nov. 4. 21:40
 6/12 anonim válasza:

Próbáld ki ezt : Yo-Jin-Bo :) Angol felírattal van de jó engem megfogott :) Egy nagyhatalmú klán hercegnőjénak a bőrébe kell bújnunk aki bajba kerül. Persze van hat hős ronin aki a megmentésünkre indul khm öt mert az egyikük hű testőröd. A rajzok szépek a szinkron is illik a karakterekhez (a hercegnőnek csak az első asszem három epizód van van hangja onnantól már te veszed át)Igaz hogy kerültek bele igen érdekes dolgok... ami megmosolyogtatott :)

Ez egy Japánok által piacra dobott szerepjáték PC-re is elérhető és PS2-re is. Nem online le kell tölteni.

Csak azt sajnálom hogy a ninját nem lehet megfogni a PC verzióban :(


Jó játékot :)

2013. nov. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2013. dec. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. dec. 21. 19:56
 9/12 anonim válasza:
AnticLove :)
2016. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az AnticLove téllegh jó!
2016. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!