Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-ra lehet a netről...

Xbox 360-ra lehet a netről letölteni játékokat és dvd-re kiírva játszani is vele vagy meg kell venni a boltokban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem... nem hülye a microsoft
2013. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze hogy lehet

ilyenekre keress rá: xbox360 softmod, flashelés

2013. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Húú ,ez kicsit bonyolult ,de köszi :D
2013. okt. 31. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Ennek egyszerűbb megoldása, ha van pl. nCore felhasználód, ott egyszerűen beikszeled, hogy xbox játékokat adjon ki és kész. Más letöltő oldalakon is meg tudod így oldani, és akkor csak azokat adja ki :)
2013. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor mennek az írt játékok, ha elviszed a szerelőhöz ő meg flesheli neked kb. 2-3 ezerért. Otthon is megpróbálhatod de akkor tönkremehet az xbox, ezért nem javaslom. A másik az RGH amivel tudsz egy merevlemezről is játékokat lejátszani, csak ez jóval drágább (13 ezer minimum.) A flesht viszont sokszor újra kell frissíteni, ezért lehet, hogy a másik jobban megéri. Én most fleshet használok, de tervezek egy közeli RGH-t. Az előtem szólóhoz meg csak ennyit: Te hülye vagy.
2013. nov. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!