Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2 nehéz játék?

Team Fortress 2 nehéz játék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még nem töltöttem le a TF2-őt , azt szeretném kérdezni tőletek, hogy nehéz játék? Mert nekem nagyon bonyolultnak tűnik. Nagyon rush-olós játék, vagy picit azért taktikázós? Mire jó a taunt? Nem troll, nem fog felbszni? Könnyen bele lehet jönni? Na, mondjatok el róla mindent!

2013. okt. 31. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát először is van benne pár mód, a rush is egy közülük de van több más mód. Annyi a lényeg hogy van 9 kaszt mindegyik jó valamiben, de mindegyiknek van egy nagy gyengéje amit egy másik kaszt kihasznál. PL a Heavy-nek rengeteg élete van, nagy tűzgyorsasága a minigunnak, de ha egy kém hátbaszúrja vége, vagy ha egy Sniper telibe fejbelövi. Viszont pl kémmel elég taktikusan kell játszani, feltudod venni az ellenfél alakját, és téged barátnak lát, de Spy(kém) ellen meg a Pyro nagyon jó. Sniper ellen a kicsi és gyors Scout, stb. Ezen felül vannak minden kasztra cuccok, amiket szerzel vagy esnek, mindegyik ad és vesz is el valamilyen tulajdonságot. A taunt az kigúnyolás. Igen könnyen bele lehet jönni, nem cs vagy cod féle fps daráló, vagy bf féle hatalmas mapos dolog. Egyszerű fantasy fps egy kis rpg beütéssel.


Egyébként ha adsz steam nevet felveszlek, kérdésed után megjött a kedvem hogy újra leszedjem. :)

2013. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok! Kíváncsi vagyok, milyen játék, el szeretném kezdeni mindenki azt kockulja :D Gameplayből nagyon heptikusnak tűnik. Milyen játék?
2013. nov. 2. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnapelőtt is válaszoltam. Összetett játék de nem nehéz, nagyon könnyen belelehet jönni, illetve kinek melyik kaszt fekszik..
2013. nov. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SuperSpeed válasza:

Az elején még fura nehéznek tűnik de ha játszol vele 1 órát nem is tűnik olyan nehéznek.


Először is. Aki taktikázik az inkább válassza a felderítőt.

De ha védekezni akarsz inkább akkor a szerelőt válaszd :D

2013. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

EZ csak az egyik fele, Scout 1on1 kari, 2-3 ember ellen elég gyenge, lehet hogy gyors, de kevés az élete. Engi jó kaszt védelemre, de 2-3 tapadót bedob a Demo ott döglött meg a fullos torony, vagy ha Soli 2-3at rálő.



Ezért mondtam nem kell megijedni a játéktól, minden kasztnak van erőssége és gyengéje.

2013. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!