Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani erre játékokat:...

Hatnmmondommeg kérdése:

Tudtok mondani erre játékokat: Proci: Pentium (R) Dual-Core CPU 2.3 Ghz RAM: 3 GB Videókártya:Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézest kérek a rendezésre! :)
2013. okt. 31. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Hááát... Régebbieket mondanék, amik biztosan elfutnak majd - és kiváló játékok:


Warcraft III, counter Strike, world of tanks low grafikán, League of Legends, Panzers, Call of Duty 1-2, Condemned, The Elder Scrolls Morowind, Need for speed Most Wanted...


Jó játékot!

2013. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
Üdv! Szerintem ha van rá pénzed még raksz bele 4GB ramot és azt az 1GB-ot kiveszed.A 2GB marad.Így lesz 6GB ramod.A 4gb ram kb.9-10 000FT. Így Szerintem fog menni a WOT Full grafikán és a Need For Speed World,vagy Undercover...stb. meg még War Thunder,World of Warplains Full grafikn.Mondjuk nekem 8GB Ram van és a legerősebb Pentium proci.
2013. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!