Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AIon vagy tera? Vélemények?

AIon vagy tera? Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenki azt fogja ajanlani amelyikkel epp jatszik

jelen esetben Aion

2013. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az AION-ban jobban személyre szabhatóak a kasztok, legalábbis szerintem, és RPG-sebb a Tera-nál. A Tera viszont eléggé interaktív, és tetszik, hogy az íjász, mágus egyéb karakterekkel célozni is kell.


Ennek ellenére az AION-t javaslom, mert fantáziadúsabbnak találtam.

2013. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van valószínűleg.Mindenki amellett fog érvelni amivel épp játszik.Én emiatt a TERA-t ajánlom.Nagyon interaktív,mindegyik kaszttal célozni kell viszont ugyanígy ki is lehet térni a támadások elől.Kinőtte a target-elsz és aztán nyomkodod a gombokat.Figyelni kell a védekezésre a támadásra,mindenre.Azért is ajánlom, mert sok faj van és mind még testre szabható is.De vigyázz ha TERA-zol utána nehéz visszaszokni bármelyik másik olyan mmo-ra ahol rákattintással target-elsz
2013. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dániel255 válasza:
Ajánlom a Tera t :D warrior vagyok az esetemben ez azt jelenti hogy ajátékidőm ben végig oda kell koncentrálnom :D (főleg mikor one hitelnek a bossok xd) ha sezereted az olyat h elég targetelni ésskillet nyomni nem ajánlom itt mindennek rangee van és irányba kell állni használatkor :)
2014. jan. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!