Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta4 ben van a CLEAN GETAWAY...

Gta4 ben van a CLEAN GETAWAY nevu kuldetes. VLAD adja a kuldetest meg az elejen a 10. , egy kocsit kell elvini egy garazsba de mikor oda erek a garazshoz nem nyilik a garazs. Valki tudja a megoldast?

Figyelt kérdés
a patchokat sorba raktam fel es fent van az 1,5 os is.A crack Razoros.
2009. nov. 14. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a kocsit lemosattad, mielőtt odamentél a garázshoz? Mert ha úgysem jó, akkor az már a játék hibája.

Itt van egy videó a küldetésről:

http://www.youtube.com/watch?v=XhAXjcy7QNM

2009. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen letisztitottam elote de akkor se nyil ki a garazs.

Kellene egy 11 es missio gamesave akinek van az kuldhetne vagy jelezze kerem.

Koszonom

2009. nov. 15. 10:44
 3/11 anonim ***** válasza:
neeem, sok ijen kérdés van, a gond csak az, h egyik patchel semm űxik ez a küldi, én egy eredeti feltelepitett, PATCH NÉLKÜLI mappábol inditom a gamet- a küldi előőt és akk simán megy, szal ne rakj fel patchet, rakd ujra ;)
2009. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es ha ujrakom a gtat semmi patch nelkul elviszem eddig a jatekot ,,savegamezek es azutan felrakom a patchot az ugy jo lenne?vagy meg akad ilyen hiba a tobbi missioba is a patchok veget?1,3as jo pathc mivel a grafikat jobba tesszi
2009. dec. 9. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:
mondom, csináld ugy ahogy én, telejsen ujrarakod a játékot, de mielőtt elkezded a telepitést, az eredeti mappát nevezd át vmire mondjuk........gta 4 2, aztán telepitsd ujra, majd ennél a küldinél használd az eredeti mappát, utána ha kész, visszanevezheted a patchelt mappát az eredeti névre, és jtszhatsz tovább, a mentéssel nem lesz gond ;) csak ügyelj arra hogy a rgsc ( social club) ujratelepitett mappát ne nevezd vissza patcheltre, azt haggyad eredetinek
2009. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hogyan csinaljam ha mar nincs fent a jatek...teljesen semmi nem maradt meg..../uj hdd/....


telepitem egyszer a gta 4 es amikor van az h kivalasztom a helyet akkor gta 4 2 re irom pl. a program filesban a mappanak a nevet


miutan meg van akkor meg egyszer telepitem a jatekot ugy ahogy az automatikusan beallitsa /vagyis oda es olyan neven amit megadott/


letszi ird le nekem hogyan is kell

2009. dec. 16. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:
nem kel lkéccer telepiteni, egyszer simán feltelepited, alap névvel, azt lemásolod, gta 4 másolat lesz, aztán a gta 4 mappába meg felpatcheled, mikor kell a küldetéshez patch nélkül, akk az eredeti gta 4 másolatot átnevezed gta 4 re, a másikat meg patched - re vagy vmi, ennyi....
2009. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
oke koszi a segitseget.igy mar menni fog
2009. dec. 17. 07:50
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem nézd meg h jó garázsba akarsz-e beállni, mert én is először azt hittem h nem nyitja ki, de láttam h a mellette lévőbe kell beállni
2011. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van Nem hívja niko vlad-ot
2011. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!