Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Batman Arkham Origins hiányzó...

Batman Arkham Origins hiányzó személyek?

Figyelt kérdés
Amikor a térképnézetről átváltok eggyel jobbra, akkor a Most Wanted nevezetű fül alá lépek, ahol van 9 személy, nekem ebből 7 már megvan, majdnem mind kész. Eddigiek: Enigma, Anarky, Pinguin, Deadshot, Mad Hatter, Bird és Shiva. A maradék 2-t sehogy sem sikerül feloldanom, elkezdenem, vagy hogy mondjam, igazából azt sem tudom, az kiknek lenne a helye. Az a 2 kéne, ami Shiva előtt és után van. Valaki tudna segíteni, hogy kik lennének ők, és esetleg melyiket hol tudnám elkezdeni?

2013. nov. 1. 21:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Az utolsót azt már tudom, hogy Feketemaszk, na de hogyan tudom azt "feloldani", játszhatóvá tenni? A másiknak a nevét sehol nem találtam, még csak egy képet sem, de egy angol szöveget igen, bár még nem nagyon értem...valaki segítene a fekete maszkosban?
2013. nov. 1. 22:08
 2/2 anonim ***** válasza:

A vasműben van egy tartály a bejáratnál. Azt robbantsd fel, akkor indul a Black Mask küldetés. Hat tartályt kell felrobbantani a városban még, és utána lesz egy leszámolás Black Mask-kal.

Ha minden más mellékküldetésen túl vagy, akkor kapcsolatba lép veled Gordon, és akkor kapod meg az utolsót. Elég uncsi, húsz szökött rabot kell megtalálnod. Az unalomig ismert verekedős, kínvallatós történet.

2014. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!