Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két régi játékot keresek,...

Két régi játékot keresek, sajnos nagyon kevés emlékfoszlányom van róluk, de szeretném őket megtalálni, esetleg valaki emlékszik rájuk?

Figyelt kérdés
Szóval tudom, hogy nagyon gyér információkkal tudok szolgálni, de hátha valaki jobban emlékszik. Az egyik játék egy tipikus Win 95-ös játék volt, annyi rémlik, hogy egy matrózzal (vagy kalózzal?) voltál, és egy nőt kellett megtalálni, akit miután megtaláltál, úgy döntött, hogy nem megy veled. Erről sajnos csak ennyi, míg a második játékról még kevesebb, egy fiatal srác kutyáját elrabolták a földönkívüliek, őt kellett visszaszerezni valahogy ha jól emlékszem, és volt egy faháza is számítógépekkel. Sajnos csak ennyi, nagyon örülnék ha valaki emlékezne még többre, esetleg kiegészítené a saját emlékeivel, hogy a végén közösen jöjjünk rá a játékok nevére! :) Köszönöm előre is!

2013. nov. 1. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
az elsőt nem ismerem a második valószínűleg a heart of darkness
2013. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aspikami ***** válasza:
Az elsőt nem tudom,a második viszont a Heart of Darkness
2013. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aspikami ***** válasza:
Egyszerre ugyanazt :D
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de én gyorsabb voltam :P

te is Reactor játékbemutatójából ismered?

2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aspikami ***** válasza:
Azt is láttam, de nem :D A videó előtt már játszottam vele. Azt hiszem egyike volt az első 10játékomnak :)
2013. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a második valóban ez volt, köszi szépen! :)
2013. nov. 2. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!