Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen játék? Mi a neve?

Van ilyen játék? Mi a neve?

Figyelt kérdés
Szóval. Olyan mint az Age of Empires vagy a Stronghold csak lehet benne kocsikkal menni. Szóval lehet a kocsiban szállítani nyersanyagokat egy másik városba amit az emberek kibányásznak, nekem kell megépíteni a várost. Vannak ellenségeim akiket le kell győznöm tankokkal, fegyveres emberekkel. Előre is köszi a választ ha meg nincs ilyen akkor meg elnézést a felesleges kérdezésért.

2013. nov. 2. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy első személyű nézetben vezetheted a kocsit, amiben a nyersanyagot cipeled? Ilyenről nem tudok, de ha szereted a stratégiai játékokat, akkor ajánlom az Empire Earth-t, főleg az 1. részét, mert az a legjobb. Sokkal jobb, mint a többi RTS, mert nem csak 1 történelmi időszakra koncentrál, hanem végigvezet az összes korszakon az ősöktől a nem túl távoli jövőig (14 korszak).
2013. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Kipróbálom. Tudom most össze hordtam itt minden hülyeséget. De ha valaki ki tud ebből gobozni valamit akkor légyszíves írjon :D. De az empire-t kipróbálom :)
2013. nov. 2. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tankok, mert régebbi korban játszódik, de a leírás alapján neked találták ki -> Anno 1404, én is épp most játszom, nemrég találtam.


Egy szigeten kezdesz, fel kell építened a városodat. Az utak döntő szerepet játszanak, mert konkrétan ki kell építeni a gazdaságot (rendesen elviszik a kereskedők a kitermelt dolgokat, tehát az úthálózatnak megfelelőnek kell lennie, hogy minél gyorsabban kitermelhesd). Bizonyos szigeten csak bizonyos nyersanyagok vannak, pl. a te szigeteden tudsz almabort és kendert termeszteni, de mondjuk indigót, fűszert nem tudsz, csak másik szigeten.


Ilyenkor az a lehetőséged van, hogy vagy a gép által irányított másik szigeten lévő játékostól vásárolsz (kereskedsz), vagy kitermeled magadnak úgy, hogy meghódítod a másik szigetet is. Természetesen a térképet is fel kell fedezned, különböző kultúrák is vannak, illetve a parasztok később polgári jogokat kaphatnak, amivel fejlődnek, a bevételeid, adóid meg nőnek.


Nagyon részletes a játék, arra felhívom a figyelmed. Én is imádom az Age of Empires sorozatot, de az Anno mérföldeket ver rá, annyira kidolgozott rendszere van. Persze azt is add hozzá, hogy sokkal többet kell vele foglalkozni - az Aoe-ban ugye megcsinálod az egészet 1-2 óra alatt, és támadsz is, az Annóban az csak egy kicsi fejlődésre elég. Sokrétű, nagyon jó hangulatú, magával ragadó játék, tényleg ajánlom.

2013. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogyha jó középkori is, akkor még próbáld ki a Seven Kingdoms-t vagy a Seven Kingdoms - Ancient Adversaries (kiegészítő, de nem kell hozzá az alapjáték). Ez nagyon a gazdaságon alapszik, és ebbe is vannak karavánok meg kereskedőhajók. Amúgy az Empire Earth 2-ben is van kereskedelem, csak az nem olyan jó, mint az 1 (sajnos).
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Anno-t de kér valami serial mikor elindítom a játékot. Nem enged be míg nem irom be. Crackeltem is de semmi. Tudsz segíteni?
2013. nov. 3. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!