Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen party játékokat alkohol...

Milyen party játékokat alkoholos játékokat tudnátok ajánlani szülinapra?

Figyelt kérdés
22 éves leszek, kollégiumban lakok, úgy gondoltam szülinapom alkalmából az ismerőseimet elinvitálom egy közös sörözésre. A gond az, hogy sok helyről hívtam meg őket, suli, koli, munkahely stb így sokan nem ismerik egymást, így felmerült bennem, hogy ha kocsmában rendezném a szülinapi alapozást akkor klikkesedés lenne nem ismernék megy egymást, így arra gondoltam a koliban rendezném meg, hely lenne hozzá, viszont 22 évesen nem nőttünk már ki az alkoholihoz hasonló játékokból? Tudnátok tippet adni, hogy mi lenne a jó megoldás?

2013. nov. 2. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Sörpong elég kedvelt Amerikában, és elég olcsó is. Ha véletlenül nem próbáltátok még, akkor jó lesz szerintem
2013. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor szerintem nem gond. Van olyan h részegedj okosan, de szerintem az csak kisebb társaságban működik. Bár az kb. ugyanaz mint az Alkoholi.


Amit viszont ajánlani tudok az az Alkesz Mutáns- írjatok A5-ös papírlapokra különböző állításokat. Akire igaz az iszik, sorban húzzátok fel őket, aki felhúzza az mindenképp iszik, ha még igaz is, akkor 2x. Nagyon brutál, szemléltetem egy példán, hogy érthetőbb legyen.


Teszem azt, Péter húz és a lapon az van, hogy "Mintás boxer van rajtam." Akire igaz, az iszik, ha Péterre is igaz, akkor kétszer iszik.


Legyenek benne általánosak mint amilyen példát mondtam, de lehetnek specifikusak is, amivel direkt megszívattok valakit/ket. Pl. "Érdi Panna az exem. Leszopott a szalagavatón Nagy Karola stb." S


Szóval legyen mindenféle hülyeség amin lehet nevetni, aztán egy két kör után mindenki hulla részeg lesz ne aggódj, jobb ha tartotok szünetet, a második körre meg kérd meg a többieket, hogy ők is írjanak, úgy még viccesebb lesz.


Azért vigyázzatok én az Alkesz mutáns miatt törtem el a kezem, de egyébként fasza játék.

2013. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!