Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a Sims? Tudom, hogy egy...

Mi az a Sims? Tudom, hogy egy játék, de mégis milyen, esetleg le tudnám tölteni valahonnét a Sims 1-et? Magyarul?

Figyelt kérdés
Ne nevessetek ki, köszi.
2009. nov. 15. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sztem akkor már a sms2-őt vagy 3-at

a tesóm él hal élte(hugom)

ez egy ilyen emberekről szól simekről, akiket neked kell nevelned, iskolába járatni, dolgoztatni felnevelni, gyereket nevelni velük

stb...

töltsd le, seperc alatt megérted

2009. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért az elsőt gondoltam, mivel nem ismerem.

Honnan lehet letölteni? Magyarul, a teljes verzióját?

2009. nov. 15. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés? a Sims 2-höz nem kell hogy meglegyen a sims 1 is? mert anno mikor még boltban meg akartam venni, azt ovastam a cd hátulján...de lehet hogy rosszul olvastam azért kérdezem :D
2009. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Sims 1 és a Sims 2 két külön játék.


Sajnos a Sims1 nem jelent meg magyarul így nincsen belőle magyar verzió. De egyébként nehezen tudnád csak letölteni mert kevesen keresik. Inkább töltsd le a 2-őt. Itt keresgélj: www.rosszcsontok.gportal.hu

2009. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a sims 1 a sims2 és a sims3 , különböző játék. és mindegyiknek vannak külön kiegészítői. én azt mondom vagy a sims2 vagy a sim3-at kezdd el , mert a sims1 az még nagyon kezdetleges.
2009. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Eddig csak egy demo-t találtam, most megnézem azt a rosszcsontokat is!

2009. nov. 15. 15:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Torrenten fent van minden. mininova.org-ról szedtem le mindent eddig, semmi gond vele.
2009. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Leszedtem a mininováról, de azt írja, hogy a windows nwm ismrei fel. Akkor most? Nem jót töltöttem le? Segítenél?
2009. nov. 16. 15:22
 9/11 anonim ***** válasza:
fent van a daemon tools-od? mert az is kell hozzá
2009. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi az a daemon tools ? :D
2010. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!