Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Howrse-ban miért kell egy...

Howrse-ban miért kell egy lovat Ifjú Krőzusnak nevezni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:
valahol olvastam, hogy valamiféle hasznot hoz a dolog.
2013. nov. 3. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, amúgy hol olvastad?
2013. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van egy olyan pompás ló hogy Krőzus.Ha elnevezed a lovadat Ifjú Krőzusnak akkor esélye van hogy átávltozik krőzus pompás lóvá.Havonta sorsolnak ki ilyen lovat.
2013. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja, csak több, mint 8000 ilyen nevű ló van... :)
2013. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mert rengetegen akarják ezt a lovat,vannak akik képesek 100-200 lovat elnevezni így,hátha
2013. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
pffff... pedig most akartam elnevezni egyet
2014. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 53000 ilyen nevű ló van howrsen (névsorok->lovak->beírod a kereső részbe,hogy Ifjú Krőzus) énéppen azon dolgozom,hogy 463 lovamat átnevezzem Ifjú Krőzussá...számításaim szerint még így is kb 9 év,vagy még több idő,mire átváltozhat az egyik Krőzussá,de próba szerencse...ki tudja,lehet hogy már a következő hónapban átváltozik az egyik *.*
2014. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:neeee most komolyan?esküszöm...ez az én formám...esküszöm ezzel töltöttem el nagyon sok időt ma... :

Nem számít az se, hogy hány lovadat nevezed át, ugyanis akárhány lovad viseli az Ifjú Krőzus nevet, akkor is éppen annyi esélyed van, hogy te leszel az aktuális hónap szerencsés kiválasztottja, mintha csak egy Ifjú Krőzus nevű lovad lenne.


[link]


esküszöm...most már így maradnak xD legalább lett sok öregedési pontom a paci ébresztgetések miatt...nézzük a dolgok jó oldalát...

2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!