Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le írná a Dead Space...

Valaki le írná a Dead Space játékok történetét?

Figyelt kérdés

pl, hogy mi az a készítmény ez:

[link]


meg kik csinálták (ha lehet tudni), játékoka nem játszotam szóval azok történetét is leírhatjátok :D nem baj a spoiler



2013. nov. 4. 23:58
 1/3 anonim válasza:

Először is én sajnos csak a dead space 1 el játszottam még.

Annak az a története, hogy mindenféle szörnyek szállták meg az ISHIMURA űrbázist ahol ki kell nyírnod őket. Mindenféle szerkezetet kell aktiválnod és életben maradnod. A főszereplő Isaac Clarke aki egy szerelőmunkás és vele és csapatával érkezel az állomásra ahol először elfutsz, majd megtalálod a PLAZMAVÁGÓ nevű fegyvert és azzal lövöd szét őket.

Fejlesztheted:

-páncél

-életerő

-kinézis modul (mozgathatsz vele tárgyaakt)

-stázis modul (lelassítja a tárgyakat/szörnyeket)


ÉS állítólag a feleséged szelleme kísért téged.

Valamelyik szinten beleordít az arcodba a szelleme,

illetve az egyik végén az űrhajón látod.

2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ÉSSS a jó kis EA games gyártotta.
2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ember, azt se tudod miről beszélsz :D és azt vágod, hogy a jó kis EA majdnem törölte a dead space 3 projectet? és hogy szintén az EA miatt nem biztos, hogy lesz DS4? A Visceral Games fejleszti a játékot -.-
2013. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!