Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks letoltes...

World of Tanks letoltes utan:This program cannot display the webpage, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Letoltottem , es rakattintok, hogy inditsa a jatekot erre egy hibauzenetet dob ki, es ha ra megyek,hogy:Go back to the previous page akkor csak 1 masodpercre adja be a wotot, utana megint hibauzenet! Ha valaki tud megoldast akkor kerem irja le hosszan erthetoen, Canadaban vagyok, eszak amerikai szervert toltottem le

2013. nov. 5. 06:20
 1/3 dognose70 válasza:
Hello! Ezt már én is megszívtam egyszer nemrég amikor láttam menyien játszanak ezzel a tankos fo*sal és nekem is megtetszett pá pilanatra és leis akartam tölteni de miután letöltötte nekem is hibaüzeneteket írt ki de nekem már az installálánsnál jött be a probléma nem tudtam mi a fa*z van hiszen mindenmegvolt ami kellett hozzá .Ujrainditottam a gépet,nem hasznát aztán uninstalláltam a gamet megint feltettem és akkor se semmi ! nem értettem mi a tevetakony történik !aztán megkéreztem haveromékat mit szolnak ehhez akik szoktak velem játszai és azt mondták hogyy.. hogy is fogalmazzak hajlamos a játék magátol beadni a kulcsot érthetetlen okoból ! És hogy sokan mondjál hogy asonlit a metin2 -re is mert annak is hassonmloi a problemek mert pl amikor én anno játszottam vele 20 percenként mentettem az állásomat nehogy kidobjon a játékból és akkor hiába csináltam mindet ! Azt tudom tanácsolni hogy nézd meg ujra megvan e minden követelmény hozzá hopy letudd tölteni és ha akkro sem engedi vagy kérdezd meg te is egy kocka haverodat vagy hagyd a pichába az egészet és játszál valami menőbb játékkal ne ezzel a netes borzalommal ! Remélem segítettem és elég hosszú és részlets volt a válasz ! :))
2013. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Problema keletkezesenek mas napjan megoldottam: letoltottem az internet 8-at
2013. dec. 24. 02:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, internet explorer 8
2013. dec. 24. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!