Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan, aki játszik a...

Van itt olyan, aki játszik a Csábításból Jeles játékkal?

Figyelt kérdés
Én mobilon játszok vele, de már nagyon kiakaszt, hogy sehol sem találom azt a rohadt kutyát, Totót. Már kb 1hete ennél a résznél elakadtam, bárhová benézek (DÖK-ös terem, oszt. terem, kertészklub, tornaterem, udvar)sehol sincs. Már összeszedtem a cuccait, de ő nincs meg. Hol keressem??Ti mennyi idő alatt találtátok meg? És hol találtátok meg? Már nagyon szeretnék tovább haladni a játékkal, de ez akis dög nincs meg.
2013. nov. 5. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hanyadik kérdésed ezzel a játékkal kapcsolatban? inkább figyelnél oda tanórán.
2013. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már bocsi,de most kérdeztem erről a játékról először,és már nem vagyok iskolás!!Valakivel összekeversz az tuti biztos!!
2013. nov. 5. 18:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Castiellel kell beszélned (azt hiszem) és ő majd vagy ad ingyen sütit ha jóban vagy vele (nem tudom hány %-tól) vagy venned kell tőle =)
2013. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyébként itt van segítség az epizódokhoz: [link]


Meg ajánlom a fb csoportot, ahol tudnak segítened a válaszadásban is ^^

2013. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha az összes cuccát megtaláltad előbb-utóbb összefutsz castiel-lel és mondja h. tud adni kutyasütit.Általában 2 beszélgetés után adja oda de nem mindig ingyen...(20$)Ha megkaptad a sütit rögtön utána az udvaron kellene lennie totónak aki persze elszalad és a főfolyóson át végül az oszt.teremben tudod majd elkapni(én ott kaptam el).Ha elkaptad vissza kell menni a folyosóra ahol már vár az igazgatónő.(Utána asszem vége is az epizódnak)
2013. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!