Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow-val kapcsolatos segítséget...

Lanyimarton kérdése:

Wow-val kapcsolatos segítséget kérek. Tauri szerveren fennt vagyok minden stimm a realm stb. de mindig bekapcsol a játékban a frissítés és nem tudok játszani h lehet kikapcsolni az automatikus frissítést? A játékot a wow. Exe ikonnal indítom el!

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 07:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de valaki segítene az eredeti gondomban h miért akarja mindenáron frissíteni magát a wow h lehet kikapcsolni? mert így nem tudok belépni a carimba!
2013. nov. 6. 11:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Ki a szart érdekelnek a questek? WoW-ban is ugyan azok a sablon küldik vannak... Countent a lényeg, és abban egyetértek hogy countent nehézségi szintjében veri a wowot. Emlékszem eredetin DS-bejött novemberben, január elején már HC-ból csak az utolsó két boss maradt..
2013. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most komolyan a legprobb überkockák, napi 24 órát játszók eredményei alapján mondod, hogy gyenge a wow content? Nevetséges vagy :)


A wowban pont, hogy a content a legerősebb az összes MMO közül. Lehet fikázni, hogy így meg úgy lehetett volna jobbat csinálni, de mindegyik mmo ott bukott el a vetélytársa lenni, hogy fos endgame contentet csináltak.

2013. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Azért egy DAoCra nem mondanám, hogy fos endgamet csinált (cirka 8-9 évig volt a legjobb pvp mmo), de igaz, hogy a wow contentje kiemelkedő volt.


Volt.

Ez itt a kulcsszó.


Nagyon jó játék volt, messze a legjobb kb Lich kingig. Azóta egyre intenzívebb lejtmenet. És ez a nagy baj, ha egy játék nem egyre jobb lesz, hanem egyre szarabb, ÉVEKIG, folyamatosan, akkor bizony érdemes más után nézni. Eljárt felette az idő, jelentek meg új, kiváló konkurensek, amik közül a Rift pl kiemelkedő a kaszt rendszerével, meg az ingyenességével.

2013. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem legprobb überkockának kell lenni, Method 3-5 hét alatt ütögeti a HC-kat. Ök a kockák. Sima magyar HC-val is kiütöttük anno DS-t lazán. FL-ben is csak Ragnaros volt nehéz, az is csak HC-n. Legjobb countent volt. Kb mikor a Pandaria megjelent én csak röhögtam azon a gyér countenten. Aztán 5.2nél untam meg hogy ugyan azt a fost kapjuk félévvel később is és ezért fizetünk....


De egyben igazad van, anno BC időszak alatt retek jó volt a wow. SWP-BT epic insták voltak, ott kellett küzdeni... most meg már kötelezővé teszik a reput is...pff

2013. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz.

A wow nem a content hiányosságai miatt lett kevésbé népszerű, hanem mert alapból öreg lett a wow.

Az mmo játékosok piaca pedig nem bővül már hanem beállt egy állandó számra. A régebbi játékosok elhagyják a játékot mert sokat játszottak vele és nem tud újdonságot adni (ezt semelyik másik mmo se tudja nyújtani egy idő után) újak meg nem érkeznek már olyan számban mint pl 2008ban.


Amúgy az Lk alatt lett a legnépszerűbb a wow, 12 millió aktív előfizetője volt, szóval erre baromi nagy elfogultság azt mondani, hogy nem azért volt ennyi játékosuk mert nem a legjobb játék volt.


A kiváló konkurensek jelző is eléggé elfogult.

Egyik mmo vetélytárs se tud megélni havidíjas játékként csak free to play ként. Ez az ingyen még elmegy, de néha fizetek ha vmi nagyon kell nem igazán pozitív egy játékra nézve. És még így is jóval kevesebb játékosuk van mint egy lassan 10 éves játéknak.

2013. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A játékos populáció görbéket azért érdemes összehasonlítani. Az egyik meredeken felfele, a másik lefelé..
2013. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tera-val elkezdtem ma játszani nem rossz igaz nem wow szint de megközelíti:)
2013. nov. 8. 00:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem hiába játszottam tört wow-ot, mert az ami nekem kellett egy mmotól az Wotlk-ben volt meg.
2014. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!