Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3-hoz a net ingyen van?...

PS3-hoz a net ingyen van? Mármint.

Figyelt kérdés
ha van netem, routerem, és wifim, akkor ezek valamelyikével/kel tudok e ps3-an netezni és online játszani a játékokkal hogy nem kell külön napi/heti/havi/évi összeget fizetni, mint xbox-on?!
2013. nov. 6. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell külön fizetni a net szokásos előfizetési díján kívül.
2013. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és több féle ps3 is létezik? Mert olvastam a technikai adatait és ilyen 256mb VRAM meg 256mb GDDR3 700mhz ram van benne... de ezek tegyük fel a black ops 2-t nem vinnék el.... vagy ezek nem ugyanúgy működnek mint pc-nél?
2013. nov. 6. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik PS3 visz minden PS3 játékot. Különben mi értelme lenne? Sokkal rosszabb lenne, mint a számítógépek, mert mindig újra meg kellene venni ugyanazt a konzolt.
2013. nov. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és kösz a válaszokat.
2013. nov. 6. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondod 256mb VRAM meg 256mb GDDR3 700mhz -ez nem vinné őket ? Ez borzasztó nagy dolog, ha a fejlesztők pl assemblyben programoznának akkor ennél jóval kevesebb is elég lenne a mai játékokhoz (nyilván tovább készülnének, SOKKAL). Konzoloknál a játékok optimalizáltsága iszonyatosan jó, nem kell millió hardware-t kezelniük hanem csak egy bizonyosra írják meg a játékot, ezért hoznak ki többet a kisebb hardware-ből.
2013. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja értem jó ezt tudni :D

Nagyon sokat ps2-ztem régen. Killzone volt a kedvenc játékom ezért döntöttem most úgy, hogy megvállok tőlle veszek egy ps3-at és kijátszom Killzone 2-3-t

2013. nov. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!