Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming simulator 2013 szarvas...

Farming simulator 2013 szarvasmarha tenyésztés hogyan?

Figyelt kérdés
vettem pár szarvasmarhát de fogalmam sincs mit kellene velük kezdeni, hogyan etetni satöbbi? valaki leirná részletesen mit vessek hogyan mivel satöbbi? hogy etessem őket?
2013. nov. 7. 20:13
 1/3 tarczi válasza:
Multizol? Ha igen meg is mutatom neked.
2013. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tarczi válasza:
Amúgy silózni kell a silót vinni a silótárolóba taposni erjeszteni és ezzel etetni etető kocsin keresztül , füvel is lehet etetni, még fű és szalma bálával is lehet etetni őket szintén takarmány keverővel és még takarmányt azaz silót is lehet belerakni és valameik vályuba önteni. Szalmát is kell nekik adni, a ház féleségbe kell önteni az öszegyüjtött szalmát. Amúgy Tarczi007 a nevem multiba. Szivesen a segítséget.
2013. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lacika0208 válasza:

ehez csatolando témát kérdeznék léci válaszoljatok!! hogy kell silot erjeszteni farming simulátor 2013 ba xbox 360 on?? véletlen betakartam foljába de nem tudom hogy!!!

köszönöm ha segitetek!!:)

2014. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!